SAP konzultant FI, HCM, PM, CRM, CO, SD, ABAP, S/4HANA

SERVIS EU s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/mesiacMinimálne od 3 500 eur brutto/mesiac v prípade trvalého pracovného pomeru (full time). V prípade spolupráce formou kontraktu alebo živnosti je mzdové ohodnotenie minimálne od 350 eur/MD, v závislosti od konkrétneho projektu a od pracovných skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme v spoločnosti TransTEQ radi privítame skúsených SAP konzultantov, ktorí budú pracovať na zaujímavých projektoch pre našich slovenských a rakúskych partnerov.

Miesto výkonu pracovnej pozície: práca formou Remote, Hybrid, prípadne možnosť pracovať v našich officoch v Bratislave, v Žiline a v Prešove, prípadne vo Viedni.

Ponúkame projekty pre SAP konzultantov v nasledovných špecializáciách:
SAP FI
SAP HCM
SAP CRM
SAP PM
SAP ABAP
SAP CO
SAP SD
Grants management

Pracovné činnosti:

- analýza požiadaviek klienta
- návrh a koncepcia riešenia
- koncepcia a implementácia projektov do SAP S/4HANA
- konfigurácia a prispôsobovanie SAP modulov
- podpora koncových užívateľov pri riešení problémov
- testovanie SAP modulov
- práca na projekte počas celého projektového cyklu
- analýza nasadených Web Dynpro JAVA aplikácií
- podpora rozhrania na AS ABAP
- import dát z excelu
- analýza a návrh reimplementácie na nové technológie
- údržba existujúcich komponentov a novovyvinutých riešení
- proaktívna identifikácia a ponúkanie riešení potrieb zákazníka
- spolupráca v rámci SAP tímu

Súbor zamestnaneckých benefitov bude konkrétne komunikovaný na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, SAP moduly

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP PM - Pokročilý
SAP HCM - Pokročilý
SAP FI/CO - Pokročilý
SAP ABAP - Pokročilý
SAP CRM - Pokročilý
Web Dynpro Java - Pokročilý
SAP NetWeaver - Pokročilý
SAP S/4 HANA - Pokročilý
SAP Sales and Distribution (SD) - Pokročilý
Grants management - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- 3 roky praxe na pozícii SAP konzultant
(moduly - FI, PM, HCM, CO, CRM, ABAP, SD, Grants Management)
- skúsenosť so SAP S/4HANA vítaná
- komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
(v prípade projektov pre rakúskych partnerov)
- skúsenosti s pracovnými postupmi v SAP
- skúsenosti so SmartForms výhodou
- skúsenosti s Web Dynpro Java výhodou
- skúsenosť s ESS/MSS výhodou
- znalosť vývoja rozhrania, SQL výhodou
- znalosť relačných databáz výhodou
- tímový hráč s precíznym spôsobom práce

Spoločnosť SERVIS EU prináša komplexné riešenia v oblasti Riadenia ľudských zdrojov a personálneho manažmentu.
Poskytuje komplexné služby pri výbere zamestnancov v IT sektore.
Spolupracujeme s IT spoločnosťami TransTeq, CoreTeq, DXC Technology

Kontakt

Kontaktná osoba: Robert Smrek
E-mail: poslať životopis
ID: 4660022  Dátum zverejnenia: 7.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac