SAP IS - U konzultant

SERVIS EU s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP, dohodou
3 500 EUR/mesiacUvedená mzda je len minimálna mzdová úroveň na tejto pracovnej pozícii. Finálna mzda môže byť vyššia a bude sa odvíjať od Vašich doterajších pracovných skúseností, znalostí a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho IT partnera -  IT spoločnosť v Nemecku ( Brémy ) hľadáme SAP IS - U konzultanta.

Pracovná pozícia je full Remote.

Trvanie projektu je 12 mesiacov s možnosťou predĺženia.

Vyťaženosť na projekte je 3-4 dni v týždni.

Venovať sa budete týmto pracovným činnostiam:

  • SAP IS - U architektonické poradenstvo
  • preskupenie IS - U a SAP Core pre prípravu S4 HANA

Zamestnanecké benefity budú komunikované a prezentované pri osobnom alebo online rozhovore.

V prípade Vášho záujmu nám pošlite Vaše CV na e-mail: [email protected]

Telefonický kontakt: 0948 129 239

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, SAP IS - U, S4 HANA

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

SAP IS -U konzultant, SAP architekt,

Počet rokov praxe

3

  • SAP / IT architekt, spojenie SAP a S4 HANA
  • SAP IS - U Erfahrung

Spoločnosť SERVIS EU prináša komplexné riešenia v oblasti Riadenia ľudských zdrojov a personálneho manažmentu.
Poskytuje komplexné služby pri výbere zamestnancov v IT sektore.
Spolupracujeme s IT spoločnosťami TransTEQ, KyberTEQ, DXC Technology

Kontakt

ID: 4521725  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac