Senior java Developer

SERVIS EU s. r. o.

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP, dohodou
3 500 EUR/mesiacUvedená mzda je len minimálna mzdová úroveň na tejto pracovnej pozícii. Finálna mzda môže byť vyššia a bude sa odvíjať od Vašich doterajších pracovných skúseností, znalostí a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho IT partnera - významnú, medzinárodnú IT spoločnosť hľadáme skúsených Java developerov. Spoločnosť je globálny IT leader.

V našom tíme profesionálov a nadšencov pre programovanie radi privítame rovnako zanietených, skúsených Java developerov, ktorí chcú rozvíjať a uplatňovať svoje znalosti, schopnosti a svoj potenciál v Jave.
Otvárajú sa pred Vami široké možnosti ako uplatniť svoj potenciál v rôznych projektoch.
Ponúkame Vám široké spektrum možností ako sa stať uznávaným odborníkom v Jave.
Venovať sa budete týmto pracovným činnostiam:
- programovanie, navrhovanie a implementácia nových riešení
- agilný spôsob vývoja

Zamestnanecké benefity budú komunikované a prezentované pri osobnom alebo online rozhovore.

V prípade Vášho záujmu nám pošlite Vaše CV na e-mail: [email protected]

Telefonický kontakt: 0948 129 239

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Programovanie, JAVA

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Programátor, Java developer

Počet rokov praxe

4

- aspoň 4 ročné pracovné skúsenosti na pozícii Java developer

- skúsenosti s vývojom SW na projektoch využívajúcich Java technológie

- Spring, Spring Boot, Oracle, PostgreSQL

- práca s Docker, Kubernetes

- skúsenosti s návrhom architektúry a vhodnej technológie pre daný projekt

- schopnosť viesť programátorov, riešiť problémy v implementáciách, venovať sa odbornému a personálnemu rozvoju svojich kolegov, skúsenosti s buildovaním aplikácií

Spoločnosť SERVIS EU prináša komplexné riešenia v oblasti Riadenia ľudských zdrojov a personálneho manažmentu.
Poskytuje komplexné služby pri výbere zamestnancov v IT sektore.
Spolupracujeme s IT spoločnosťami TransTEQ, KyberTEQ, DXC Technology

Kontakt

ID: 4521725  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac