Asistentka obchodného úseku/Zákaznícky servis

SERVIND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Pivovarská 892/92, Ilava
Termín nástupu
JÚN 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacOdmeny a bonusy, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Administrácia zmluvného obchodu:

Príprava návrhov nových dohôd o spolupráci, zmluvné dodatky

Príprava, evidencia a následná archivácia obchodných zmlúv

  • Obchodná agenda

Prijímanie a spracovanie objednávok v elektronickom objednávkovom systéme, príp. reklamácií, sledovanie dodávok, fakturácia

Aktívna komunikácia so zákazníkmi

Vyhodnocovanie plnenia/neplnenia obchodných zmlúv

Prepočty dohadných položiek k bonusom

Príprava, zabezpečenie a kompletizácia podkladov pre vystavovanie bonusov alebo faktúr

Sledovanie neplatičov, príprava splátkových kalendárov, návrhy riešenia dlhov

  • Údržba údajov v IS Navision

Zakladanie nový zákazníkov a editácia aktuálnych kariet

Príprava predajných cenníkov, vkladanie a zmeny zákazníckych cien

Zakladanie kariet tovaru a sledovanie zmien nových tovarov, ich náhrad

Aktualizácia zákazníckych obchodných limitov

  • Controling a reporting

Zasielanie reportov pohľadávok po splatnosti

Pravidelné zostavy (predaja, mesačné zostavy pre obchodných zástupcov)

- práca v príjemnom prostredí a kolektíve modernej a stabilnej spoločnosti s 30-ročnou tradíciou, mobilný telefón, notebook, vzdelávacie programy, sociálny program spoločnosti ( 3 dni sick days, 13. plat), teambuilding a iné zamestnanecké akcie.

Životopis žiadame zaslať na emailovú adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

- zodpovednosť

- spoľahlivosť

- flexibilita a samostatnosť

- rastové ambície

- ochota učiť sa

- príjemné vystupovanie

- proaktívny prístup k riešeniu problémov

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s viac ako 30-ročnou skúsenosťou zaoberajúca sa predajom kvalitných lakovacích materiálov a ostatného príslušenstva do autolakovní, autoservisov, prvovýroby automobilov, predajom brúsnych, leštiacich a náterových materiálov pre drevovýrobu, predajom špeciálnych náterových systémov pre priemyselné využitie. Ostatné informácie o spoločnosti nájdete na stránke www.servind.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4836422  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac