Obchodno-technický zástupca autoopravárenstva pre oblasť západného a stredného Slovenska

SERVIND SLOVAKIA, s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Január 2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac13. plat, odmeny a bonusy, motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna starostlivosť a obchodná podpora zverených zákazníkov a ďalší rozvoj spolupráce s nimi;
• vyhľadávanie nových kontaktov
• informovanie zákazníkov o predajných akciách a prezentácia nových produktov
• úzka spolupráca s tímom, ktorý vás vždy podrží, vašou pravou rukou budú technici
• sledovanie práce konkurencie v danom regióne
• na administratíve nelipneme, žiadne zložité prezentácie, grafy ani analýzy vás nečakajú
• evidencia zákazníkov je však nutná, rovnako ako zadávanie objednávok alebo sledovanie platobnej morálky

• trvalý pracovný pomer
• dôkladné zaškolenie a spolujazdy s kolegami, postupné odovzdávanie portfólia zákazníkov
• technické zázemie nášho školiaceho centra a skvelý priateľský kolektív
• produkty neuvidíte iba v katalógu, radšej si všetko sám odskúšate
• fixní mzda dohodou + motivačná zložka
• firemné vozidlo (aj na súkromné použitie), mobil, notebook
• vzdelávacie programy (tak isto produktové školenia u našich dodávateľov či interné)
• teambuildingy a iné zamestnanecké akcie, moderné a priateľské prostredie

Zasielať životopisy a kontaktné údaje uchádzača na adresu [email protected]
Spätne kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• chuť pracovať a učiť sa novým veciam
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• mať tímového ducha,
• flexibilitu i samostatnosť
• záujem o automotive sektor, ideálne skúsenosti z obdobnej pozície
• štandardná užívateľská znalosť PC - MS Office, v internom systému Navision vás radi zaučíme
• vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
• analyzovanie a riešenie problémov
• jednanie s ľuďmi (komunikácia)
• organizovanie a plánovanie práce
• pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
• samostatnosť
• aktívny, inovatívny a profesionálny prístup

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s viac ako 30-ročnou skúsenosťou zaoberajúca sa predajom kvalitných lakovacích materiálov a ostatného príslušenstva do autolakovní, autoservisov, prvovýroby automobilov, predajom brúsnych, leštiacich a náterových materiálov pre drevovýrobu, predajom špeciálnych náterových systémov pre priemyselné využitie. Ostatné informácie o spoločnosti nájdete na stránke www.servind.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4468674  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac