Independent cook

ServiceRoyal

Miesto práce
Limburg, Holandsko
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikujes po anglicky a ako skuseny kuchar hladas novu vyzvu za hranicami Slovenska? Restobar Lure v Holandsku hľadá v spolupraci s nami,noveho samostneho kuchara, ktorý je pripravený zbalit si kufor a vydať sa novou cestou - za nami :)

Popis práce

Ako samostatny kuchar ste nepostrádateľným článkom v kuchyni pre váš tím a zohrávate dôležitú úlohu medzi obsluhou a kuchyňou pre optimálny konečný výsledok. Medzi úlohy, ktoré budete vykonávať, patria:

Príprava jedál;
Prispievanie k pozitívnej a príjemnej pracovnej atmosfére;
Nákup a skladové hospodárstvo kuchyne ( pocas nepritomnosti majitelov )
Stanovenie receptov a jedálnych lístkov ( spolu s timom)

Pracovné požiadavky:
Ako samostatny kuchár máte zodpovednú úlohu. Dobre vychádzate s ľuďmi a ste príjemným doplnkom nášho tímu. Ak ste teda full time k dispozicii minimalne do konca Augusta / Septembra (po dohode a spokojnosti na oboch stranach sa da zostat no dobu neurcitu) komunikujete anglicky a mate chut na holandsku kuchynu, tak nas nevahajte kontaktovat.

Čo ponúkame:
Priestor pre vlastné nápady a kreativitu;
Rôznorodá a náročná práca;
Veľa príležitostí na rast a rozvoj;
Mladí a dynamický tím;
Veľmi pekná pracovná lokalita
je otvorená 7 dní v týždni. Tu ste na správnom mieste na výlet!

Ubytovanie mame samozrejme k dispoziciI.

Znie vám táto výzva ako prijemna melodia?

Pošlite nam e-mail so životopisom. Čakáme na vas !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchar

Počet rokov praxe

3

ServiceRoyal je holandska pracovna agentúra , ktora ma 15 rokov skusensti v hotelierstve.

Venujeme veľkú pozornosť našim zamestnancom , pre ktorych sa snazime vybavit Vsetko od A po Z , aby sa aj v zahranici citili ako doma.

Sme známi svojou spoľahlivosťou, flexibilitou a prácou s anglicky a holandsky hovoriacimi ľuďmi z celého sveta , s moznostou uplatnit sa na roznych pracovnych poziciach v oblasti hotelierstva a gastronomie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4789218  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac