Terénna opatrovateľka / Terénny opatrovateľ

Serva Pflegeservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
November
Mzdové podmienky (brutto)
13 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Terénna práca – poskytovanie služieb pacientom v domácej opatere alebo práca v zariadení opatrovateľskej služby

- príplatky za sviatky
- príspevok na internet
- bývanie je zabezpečené
- práca v stabilnej firme
- turnus: 15 resp. 16 dní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Firma Serva Pflegeservice GmbH je nemecká opatrovateľská spoločnosť so sídlom v meste Bad Kötzting, korá bola založená v roku 2016. Personál firmy tvoria kvalifikovaní a skúsení ľudia, pre ktorých je charakteristický osobný prístup ku každému klientovi. Ľuďom v dôchodkovom veku a tým, ktorí pre trvalé zmeny zdravotného stavu zostali odkázaní na pomoc iných, ponúka kvalitnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť prostredníctvom spoľahlivého a angažovaného personálu, ktorý berie ohľad na ich osobné potreby v ich domácom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

oblasť - zdravotníctvo - zdravotná sestra, zdravotný asistent alebo opatrovateľ/ka s certifikátom „Kurzu opatrovania“

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, tímová spolupráca

ID: 4144942  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 13 EUR/hod.