Rozvoz a výnos nábytku (Vodič + sťahovanie)

SEQURA INTEGRAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 300 - 1 900 EUR/mesiac7€/hodina prace základ. Po zaučení 8,5€ hodina Možnosť odpracovať 250hodin mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K mladému, energickému kolektívu hľadáme ďalšieho šoféra na rozvoz a občasný výnos nového nábytku v rámci regiónu - Nitra + OKOLIE
Práca 5 dní v týždni: od pondelka do piatku.
Prípadná možnosť dohodnúť sa na čase práce.
Možnosť pracovať aj cez víkend.
Nutnosť praxe jazdenia na dodávke nevyhnutná. /Stačí vodičský preukaz typu B/
Skúsenosti s manipuláciou a výnosom nábytku výhodou.

Požiadavky: Komunikatívnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť,
samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, odolnosť voči stresu, bezúhonnosť, beztrestnosť.

Možnosť pracovať maximálny počet hodín.
+ Prémie za prácu naviac .
+ Prémia za výkon za mesiac v sezóne.
+ Ročne prémie.

Sme stredne veľká dopravno - sťahovacia firma, pôsobiaca v oblasti prepravy nábytku koncovému zákazníkovi v 4 regiónoch Slovenska: Bratislava, Trnava, Nitra a Žilina, s perspektívnym rastom a postupnou expanziou na celé územie SR.

Naším cieľom je poskytnúť klientovi komfort pri dodaní nového nábytku, čo často krát súvisí aj s výnosom či prípadnou montážou. Preto sú zručnosť a logické zmýšľanie nevyhnutnou súčasťou našej každodennej práce.

Práca je vhodná pre mladých, silných, samostatne zmýšľajúcich ľudí, ktorí sa neboja napredovať a učiť sa novým veciam.
Príjemné vystupovanie, úsmev a komunikatívnosť zákazníci vždy ocenia a tým si zachovávame dobré meno firmy a spokojnosť zákazníka, ktorý sa k nám vracia opätovne.

Náročnosť práce je platovo dobre ohodnotená.
Je vyžadovaná veľká miera dôslednosti a zodpovednej rozvahy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Autodoprava a Sťahovanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Autodoprava a sťahovanie, rozvoz a výnos tovaru.

Počet rokov praxe

2

Bezúhonnosť.
Beztrestnosť.
Odolnosť voči stresu.
Samostatnosť.
Skúsenosti s jazdením na dodávke.
Flexibilita a fyzická zdatnosť .

Rychlasťahovka.sk - Vydra Group so sídlom v Bratislave, je sťahovacia spoločnosť , ktorá sa zaoberá aj prepravou nábytku pre obchodné reťazce v mestách Bratislava, Trnava, Nitra a Žilina, vrátane vynášok, poskytovania proklientského servisu koncovému zákazníkovi a služieb montáže či likvidácie starého nábytku. Taktiež sa zaoberáme dovozom, výnosom a inštaláciou prémiového segmentu spotrebičov pre koncového zákazníka.
Máme viac ako 20 zamestnancov v štyroch mestách a autá v našom vozovom parku nie sú staršie ako 4 roky.
Pridajte sa k nám a pracujte v príjemnom kolektíve, ktorý sa rozrastá.
Sme na trhu od roku 2008 a neustále sa zlepšujeme.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4549010  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac