Nákupca

SEPS, a.s.

Miesto práce
Údernícka 11, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
800,- EUR pri nástupe + 250,- EUR zásluhová odmena na základe kvality vykonanej práce, a po zapracovaní 900,- EUR + 300,- EUR zásluhová odmena na základe kvality vykonanej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· zabezpečenie dodania tovaru (materiálu) od prijatia požiadavky od zákazníka (objednávky)
až po vykládku tovaru (materiálu) v mieste určenia a odovzdanie tovaru (materiálu)
zákazníkovi,
· plánovanie nákupov, vyhľadávanie a výber dodávateľa a samostatné objednávanie tovaru,
materiálu a služieb u dodávateľov (slovenských a zahraničných) podľa potrieb spoločnosti,
· príjem, uloženie a výdaj tovaru a materiálu zo skladu spoločnosti, zabezpečovanie
skladových zásob na požadovanej úrovni, vystavovanie príjmových a výdajových doklady,
zaznamenávanie pohybu tovaru na sklade, vystavovanie dodacích listov a faktúr za
predávaný tovar,
· príjem a evidencia objednávok od zákazníkov pre tovar expedovaný zo skladu,
· kontrola dokumentácie, materiálu, tovaru, zariadení a techniky na vstupe, výstupe (pri
prijatí do skladu a výdaji zo skladu) a priebežne,
· zabezpečovanie dopravy a nakládky/vykládky tovaru v mieste určenia.

· kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania odbornej aj
profesnej kompetencie,
· možnosť pracovať a reprezentovať spoločnosť, ktorá je lídrom vo svojej oblasti pôsobnosti,
· zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje a má dlhoročnú tradíciu s
medzinárodnými technológiami,
· práca s najmodernejšími technológiami v danom segmente,
· motivačný systém odmeňovania,
· priateľský kolektív a “rodinná atmosféra”,
· v prípade dobrých výsledkov istá budúcnosť a kariérny rast.

Výkon práce nákupcu je náročný, a v danom odvetví zvlášť. Preto si vyžaduje kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej činnosti dosiahli veľmi dobré a preukázateľné výsledky. Stanete sa jedným z najdôležitejších kontaktných bodov pre našich zamestnancov a zákazníkov. Vašou úlohou bude pomáhať našim projektovým manažérom a zákazníkom riešiť zásobovanie tovarom a materiálom pre realizáciu projektov.

Ďalšie odmeny :
a) 13. a 14. plat podľa novely ZP,
b) koncoročné odmeny vo forme podielov zo zisku.

Zašlite nám Váš životopis a motivačný list (oba v slovenskom aj anglickom jazyku).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

· ústretovosť, praktickosť a starostlivosť s cieľom zabezpečiť
plynulý chod dodávok a prevádzky vo všetkých súvisiacich
procesoch a činnostiach,
· vytvárať pozitívne vzťahy so zákazníkmi a dodávateľmi,
· aktívna znalosť anglického jazyka nutnou podmienkou
(budete komunikovať so zahraničnými dodávateľmi),
· vzťah k predmetnej technickej oblasti alebo minimálne
ochota pracovať na sebe a vzdelávať sa,
· mať zmysel pre poriadok a organizáciu.

Spoločnosť SEPS, a.s. sa zaoberá diagnostikou, opravou a údržbou potrubia, potrubných rozvodov, tlakových nádob a nádrží na prepravu a rozvody plynných a kvapalných médií za prevádzky : plynovody, ropovody, produktovody, potrubia prepravujúce chemické látky, vodovody vrátane odpadových vôd a potrubí v ČOV, teplovody, parovody, horúcovody, potrubia v teplárňach a jadrových elektrárňach a ostatné oceľové konštrukcie a priemyselné zariadenia. Naším poslaním je poskytovať bezpečné a spoľahlivé riešenia, vo vysokej kvalite, pričom kladieme dôraz na ochranu životného prostredia. Odbornosť svojim zamestnancom zabezpečujeme prostredníctvom kontinuálneho odborného vzdelávania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3506887  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- EUR pri nástupe + 250,- EUR zásluhová odmena na základe kvality vykonanej práce, a po zapracovaní 900,- EUR + 300,- EUR zásluhová odmena na základe kvality vykonanej práce