Asistentka prevádzkového úseku

SEPS, a.s.

Miesto práce
Údernícka 11, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
a) pri nástupe 800€ + 250€ zásluhová odmena, b) po zapracovaní 900€ + 250€ zásluhová odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administratívna, organizačná a technická podpora pre jednotlivé útvary spoločnosti a
komunikácia s obchodnými partnermi v angličtine,
• Príjem telefonických hovorov na centrálnom telefónnom čísle spoločnosti,
• Vedenie archívu a registratúry spoločnosti,
• Vedenie, evidencia a kontrola všetkých účtovných dokladov a pravidelná príprava
podkladov pre vedenie účtovníctva v účtovnom programe. Zabezpečovanie aktuálnosti
vedenia spisov zákaziek (projektov) prostredníctvom zakladania dokladov,
• Zapisovanie a rozdeľovanie došlej pošty, zapisovanie a odosielanie odchádzajúcej pošty,
Vyzdvihovanie a odosielanie zásielok na Pošte,
• Príprava podkladov pre finančnú realizáciu úhrad, dodržiavanie lehoty splatnosti,
Kontrola bankových výpisov,
• Kontrola vyúčtovaní preddavkových pokladní zamestnancov a kontrola vyúčtovania
cestovných náhrad zamestnancami a vedenie hotovostnej pokladne spoločnosti,
• Hospodárska korešpondencia a vystavovanie objednávok, dodacích listov a faktúr,
• Zabezpečovanie pracovných stretnutí a porád a iné administratívne úkony podľa
požiadaviek vedúcich pracovníkov spoločnosti,
• Komplexné zabezpečenie priebehu služobných ciest na Slovensku a v zahraničí vedúcich
pracovníkov spoločnosti.

• Zázemie v stabilnej spoločnosti s medzinárodnými technológiami,
• Samostatná a zodpovedná práca v dynamickom kolektíve,
• Motivačný systém odmeňovania - základný plat a bonusy s ohľadom na kvalitu a
výsledky práce,
• Priateľský kolektív, rodinný typ spoločnosti.

Zásluhová odmena sa vypláca na základe kvality vykonanej práce.

Ďalšie odmeny :
a) 13. a 14. plat podľa novely ZP,
b) koncoročné odmeny vo forme podielov zo zisku.

Zašlite nám Váš životopis a motivačný list (oba v slovenskom aj anglickom jazyku).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

• Ústretovosť, praktickosť a starostlivosť s cieľom
zabezpečiť plynulý chod divízie ekonomiky a
prevádzky
vo všetkých súvisiacich procesov a činnostiach,
• Príjemne a nekonfliktne komunikovať osobne,
písomne
i telefonicky,
• Vytvárať pozitívne vzťahy s kolegami,
• Orientácia na pomoc ostatným a dosahovanie
výsledkov,
• Základné znalosti v oblasti firemných a obchodných
financií (náklady, objednávky, fakturácia ...) a
vystavovanie nákupných objednávok a fakturácie,
• Základné znalosti o účtovaní a vedení účtovníctva (na
pozícii nebude vykonávané vlastné účtovanie, iba
príprava účtovných podkladov pre účtovníka).

Stanete sa jedným z najdôležitejších kontaktných bodov pre našich zamestnancov a vedenie spoločnosti. Vašou úlohou bude pomáhať našim zamestnancom riešiť administratívne úlohy týkajúce sa prevádzky spoločnosti.

Pozícia obsahuje čiastočne rutinné, ale aj nové úlohy, ktoré môžu byť nárazové a ich riešenie bývajú výzvou pre zamestnanca. Vyžaduje si samostatný úsudok, flexibilitu a v prípade potreby rýchlu reakciu.

Spoločnosť zaoberajúca sa montážou, opravami a údržbou potrubí za prevádzky a tlakových nádob a zastupujúca výrobcov zahraničných technológií na Slovensku, Českej republike, Maďarsku a Rakúsku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SEPS, a.s
Údernícka 11
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vít Vytřísal
Tel.: +421917258695
E-mail: poslať životopis
ID: 3385223   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   a) pri nástupe 800€ + 250€ zásluhová odmena, b) po zapracovaní 900€ + 250€ zásluhová odmena