Projektový manažér

SEPS, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
nástupná mzda 1100 € plus 250 € zásluhová odmena na základe kvality vykonanej práce; po zapracovaní 1400 € plus podiely na hospodárskom výsledku zrealizovaných projektov; 13. a 14. plat a ďalšie odmeny vo forme podielov zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadiť a zabezpečovať realizáciu pridelených projektov na Slovensku a v zahraničí na základe stanoveného postupu prác, časového harmonogramu a finančného rozpočtu,
• Aktívne spolupracovať s jestvujúcimi zákazníkmi počas realizácie a hľadať nové technické riešenia a technológie na základe ich požiadaviek,
• Koordinovať členov realizačného tímu projektu a objednávať materiály a služby u dodávateľov,
• Spracovávať cenové ponuky a rokovať o ich cenových a technických podmienkach,
• Administratíva a práca na PC spojená s Vašou pracovnou náplňou.

• Motivačný systém odmeňovania - základný plat a bonusy s ohľadom na kvalitu a
výsledky práce,
• Služobné vozidlo aj na súkromné účely,
• Priateľský kolektív a zázemie v stabilnej spoločnosti s existenciou už 23 rokov.

Informácie o výberovom konaní

• Miesto práce je celé územie SR a EÚ.
• Pozícia je vhodná aj pre nadšených a odhodlaných absolventov, ktorí sú schopní samostatne pracovať a chcú sa ďalej vzdelávať a osobne rásť vo firme s medzinárodnými technológiami,
• Stanete sa jedným z najdôležitejších kontaktných bodov pre našich zákazníkov. Vašou hlavnou úlohou bude pomáhať našim zákazníkom riešiť ich problémy pri prevádzke potrubí,
• Vaša práca bude od Vás vyžadovať zodpovednosť a samostatnosť pri hľadaní riešení, ktoré sa aj často zdajú byť na prvý pohľad neriešiteľné,
• V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis a motivačný list (oba v slovenskom a anglickom jazyku),
slovenskom aj anglickom jazyku).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, stavebníctvo, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Plynulá komunikácia v anglickom jazyku (písomne a ústne),
• Samostatné vzdelávanie v ďalšom osobnom a odbornom raste,
• Základná orientácia v administratíve a ekonomike,
• Flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť,
• Dobré komunikačné schopnosti a ochota pomáhať zákazníkom a kolegom.

Spoločnosť SEPS, a.s. sa zaoberá diagnostikou, opravou a údržbou potrubia, potrubných rozvodov, tlakových nádob a nádrží na prepravu a rozvody plynných a kvapalných médií za prevádzky : plynovody, ropovody, produktovody, potrubia prepravujúce chemické látky, vodovody vrátane odpadových vôd a potrubí v ČOV, teplovody, parovody, horúcovody, potrubia v teplárňach a jadrových elektrárňach a ostatné oceľové konštrukcie a priemyselné zariadenia. Naším poslaním je poskytovať bezpečné a spoľahlivé riešenia, vo vysokej kvalite, pričom kladieme dôraz na ochranu životného prostredia. Odbornosť svojim zamestnancom zabezpečujeme prostredníctvom kontinuálneho odborného vzdelávania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3351695  Dátum zverejnenia: 24.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupná mzda 1100 € plus 250 € zásluhová odmena na základe kvality vykonanej práce; po zapracovaní 1400 € plus podiely na hospodárskom výsledku zrealizovaných projektov; 13. a 14. plat a ďalšie odmeny vo forme podielov zo zisku