Vodič

ŠEPEX s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1000 Eur + príplatky za nadčasy +príplatky za víkendovú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič Autodomiešavača - v okolí mesta Prešov
Pravidelné prepravy SK-DE, Víkendy doma,
Pravidelné prepravy SK-FR, Týždňové turnusy

Pravidelná práca, vysoké ohodnotenie, pravidelne servisované a nové vozidlá, nenáročná preprava,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

servis nákladných vozidiel, autodoprava , predaj náhradných dielcov , autoumyváreň

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3167509  Dátum zverejnenia: 12.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 Eur + príplatky za nadčasy +príplatky za víkendovú prácu