Asistent manažér zabezpečenia kvality

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 1 700 EUR/mesiac- Mzda od 1600-1700€ /konečná výška bude na základe skúseností kandidáta/ - Vianočný bonus ( až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka) - Príspevok na dopravu - Dochádzkový bonus - Bonus za odpracované roky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia, riadenie a udržiavanie systému QMS
- aktívna účasť na interných a externých auditoch,
- zodpovednosť za externé certifikačné audity,
- riadenie systému dokumentácie spoločnosti,
- riadenie systému interných a externých auditov,
- kontrola plnenia nápravných a preventívnych opatrení a ich efektívnosti,
- sledovanie, analyzovanie a vyhodnocovanie zákazníckych reklamácií

- Možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu
- Vianočný bonus ( až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka)
- Príspevok na dopravu
- Dochádzkový bonus
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Bonus za odpracované roky
- Odmeny pri osobných jubileách ( sobáš, narodenie dieťaťa....)
- Príplatky za nadčasy, víkendy, sviatky...
- Odmeny pre darcov krvi
- Bohatý sociálny fond

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky-v automobilovom priemysle

Počet rokov praxe

2

- znalosť noriem ISO a IATF 16949,
- znalosť základných nástrojov riadenia kvality,
- základné znalosti metodiky interných a externých auditov,
- certifikát interného audítora IATF 16949 výhodou,
- základné znalosti o systéme riadenia dokumentácie v organizácii,
- prax na oddelení kvality výhodou,
- vodičský preukaz skupina „B“ (výhodou)

Spoločnosť zaoberajúca sa logistickou činnosťou a výrobou izolačných materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4513504  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac