Manažér vývojového tímu/ Development Team Manager

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
od 2000€+bonusy a odmeny (platové ohodnotenie na základe pracovných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracováva časový a vecný realizačný projektový plán v súlade so zmluvnými termínmi, pripadne definovanými prioritami, predpokladmi a obmedzeniami
- pravidelne na mesačnej báze aktualizuje projektový plán
- informuje projektového manažéra a ostatných manažérov zásadných zmenách v časovom pláne, predovšetkým zmenách majúcich vplyv na ostatné súvisiace naplánované aktivity
- bezodkladne aktualizuje projektový plán pri riadenej zmene rozsahu prác, požadovaných termínov alebo priorít, poskytuje súhrnnú informáciu o dopadoch zavedenia zmeny v projekte
- vykonáva analýzu požiadaviek na zmeny v projekte, t.j. posudzuje a vypracováva analýzu dopadov pri požiadavkách na zmeny v projekte, predovšetkým z pohľadu termínov, rozpočtu projektu a kvality dodávaných produktov a výstupov
- vypracováva plán alokácie zdrojov nevyhnutných na zabezpečenie prác realizovaných ním riadeným projektovým tímom
- informuje členov ním riadeného projektového tímu o cieľoch projektu, predmete plnenia, termínoch, prioritách, obmedzeniach a predpokladoch
- každodenne riadi a organizuje práce na dodanie výsledkov (produkty a požadované výstupy)
- zadáva, kontroluje a vyhodnocuje plnenie úloh
- zúčastňuje sa pravidelných kontrolných porád projektu, poskytuje súhrnné informácie o projekte pre projektového manažéra a ostatných manažérov,
- reportuje o plnení predmetu, časových termínov, čerpania rozpočtu kalkulovanej prácnosti (odpracované a ešte plánované) projektovému manažérovi a nadriadeným
- zodpovedá za riadenie projektu
- zodpovedá za koordináciu činností a členov tímu

- Možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu
- Vianočný bonus ( až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka)
- Príspevok na dopravu
- Dochádzkový bonus
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Odmeny pri pracovných jubileách
- Odmeny pri osobných jubileách ( sobáš, narodenie dieťaťa....)
- Príplatky za nadčasy, víkendy, sviatky...
- Odmeny pre darcov krvi
- Bohatý sociálny fond

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického, materiálového smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- silné technické znalosti, znalosť výrobných procesov,
- prehľad o výrábaných produktoch spoločnosti,
- prehľad o typoch materiálov,
- prehľad a znalosť jednotlivých metód využívaných vo výskume
- prehľad o dostupných a vhodných dodávateľoch,
- zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
- analytické myslenie,
- pozornosť, dôslednosť
- manažérske zručnosti
- schopnosť viesť projektový tím
- znalosť príslušnej legislatívy
- znalosť výrobných procesov,
- prehľad a znalosť jednotlivých metód využívaných vo výskume,
- Vodičský preukaz B (aktívny vodič)

Spoločnosť zaoberajúca sa logistickou činnosťou a výrobou izolačných materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3564765  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000€+bonusy a odmeny (platové ohodnotenie na základe pracovných skúseností)