Elektroúdržbár

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
1 190 - 1 390 EUR/mesiacMzda od 1190€+ (bonusy a odmeny) - finálna výška platu bude dohodnutá v závislosti skúseností kandidáta + Vianočný bonus ( až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka) + Bonusy za odpracované roky + Príspevok na dopravu + Dochádzkový bonus (do 45€) +Kvartálne odmeny (do10% - zo základnej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroúdržba strojov, zariadení, budovy, zavádzanie elektroinštalácií....

Možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu
- Vianočný bonus ( až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka)
- Kvartálne odmeny ( až do 10% - základnej mzdy)
- Príspevok na dopravu
- Dochádzkový bonus ( do 45€)
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Bonus za odpracované roky (mesačne)
- Odmeny pri pracovných jubileách
- Odmeny pri osobných jubileách ( sobáš, narodenie dieťaťa....)
- Odmeny pre darcov krvi
- Bohatý sociálny fond

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom na uvedenú mailovú adresu alebo poštou.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
V žiadosti uveďte, prosím, súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej databáze. V opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. SOU
- podmienkou: odborná spôsobilosť- samostatný elektrotechnik § 21 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z.
výhodou: odborná spôsobilosť- samostatný elektrotechnik § 22 vyhlášky MPSVaR č. 718/2002 Z.z.

Spoločnosť zaoberajúca sa logistickou činnosťou a výrobou izolačných materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3214598  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac