Inžinier kvality

SEONG JI SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Cabajská 10, okres Nitra
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inžinier kvality spolupracuje pri:

- priebežnej kontrole dodržiavania PRO-3M a 5S,
- vykonávaní dohľadu nad uplatňovaním systémov manažérstva kvality, pripravenosti spoločnosti plniť požiadavky ISO noriem a štandardov kvality smerom ku kontrolným certifikačným auditom, internému a externému prostrediu,
- koordinácii tvorby interných smerníc ostaných oddelení spoločnosti,
- presadzovaní a aplikovaní moderných metód a nástrojov managementu kvality,
- príprave procesov pre zisk certifikácie TSK
- tvorbe plánov kvality,
- príprave reportov o stave plnenia cieľov spoločnosti týkajúce sa systému kvality a
životného prostredia,
- spolupodieľa sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa systému riadenia kvality,

Stravné lístky v plnej hodnote bez doplatku
Dochádzkový bonus

Vopred ďakujeme za Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Termín ukončenia výberového konania je 31.12.2017.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vhodný uchádzač by mal mať záujem o oblasť elektrotechniky a o ďalší rozvoj v tejto oblasti.
Pozícia je vhodná pre uchádzača s pokročilou znalosťou programu Excel s so znalosťou angličtiny na komunikatívnej úrovni.
Od úspešného uchádzača očakávame flexiblitu a vôľu pracovať a rozvíjať svoje znalosti.
Riadiace schopnosti sú výhodou.

Osadzovanie DPS el. komponentami technológiou SMD, SMT

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3258661  Dátum zverejnenia: 1.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou