Obchodný referent

SENZOR, s.r.o.

Miesto práce
Magnezitárska 11, 040 13 Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie faktúr do zahraničia
- komunikácia s partnermi spoločnosti e-mailovo aj telefonicky
- poskytovanie technickej podpory partnerom ohľadom sortimentu a objednávacieho systému
- vyhotovenie cenových ponúk
- spracovanie objednávok
- spracovávanie objednávkok v systéme
- administratívne činnosti súvisiace s realizáciou zákaziek
- fakturácia zákaziek

- perspektívne a stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
- možnosť profesného rastu a ďalšieho odborného vzdelávania v réžii zamestnávateľa
- karta multisport
- možnosť osobného ohodnotenia v 13. plate
- ostatné zamestnanecké výhody budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- mailová komunikácia v nemeckom alebo anglickom jazyku
- asertívna komunikácia s partnermi
- schopnosť sprostredkovať informácie aj po telefóne
- záľuba v pravidelne vykonávanej činnosti

Predmet činnosti spoločnosti a snímačová technika - vývoj, výroba a dodávka automatických sanitárnych zariadení na ovládanie vody.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4545177  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac