Skladník/kooperant vo výrobnej spoločnosti - automatické sanitárne zariadenia

SENZOR, s.r.o.

Miesto práce
Magnezitárska, Košice
Termín nástupu
ASAP
950 EUR/mesiacOd 950 € podľa praxe + platené nadčasy, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva bezprostredne práce súvisiace so skladovým hospodárstvom, vedením, spracovaním a vyhodnocovaním predpísanej a nariadenej evidencie
- prijíma a vydáva materiál na sklad/zo skladu
- objednáva a naskladňuje spojovací materiál aj nakupované diely na zákazky (resp. zostavy) podľa kusovníkov
- obstarávanie kancelárskeho a spotrebného materiálu
- inventúry

- práca na 1 zmenu
- perspektívne a stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
- možnosť profesného rastu a ďalšieho odborného vzdelávania v réžii zamestnávateľa
- ostatné zamestnanecké výhody budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore

Žiadosti so štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

- skladové hospodárstvo ABRA Gen výhodou
- skúsenosti na pozícii skladník výhodou
- spoľahlivosť
- schopnosť rýchlo nadobúdať nové vedomosti
- anglický jazyk výhodou

Predmet činnosti spoločnosti a snímačová technika - vývoj, výroba a dodávka automatických sanitárnych zariadení na ovládanie vody.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3868955  Dátum zverejnenia: 15.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac