Konštruktér – priemyselná automatizácia

SENZOR, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie 3D návrhu konštrukčného riešenia výrobku v programe Inventor 2020 - jednoúčelových strojov, robotizovaných pracovísk a technologických zariadení na základe špecifických požiadaviek zákazníka alebo na základe predloženého zadania projektového manažéra
- vypracovanie a evidovanie cenových ponúk pre jednotlivé konštrukčné riešenia výrobkov pri zohľadnení cien nakupovaných vstupov
- návrh a vytypovanie vhodných materiálov, komponentov a častí zariadení od subdodávateľov potrebných pre realizáciu produktu
- optimalizácia a zdokonaľovanie výrobných procesov
- realizácia projektov v oblasti vývoja

Čo Vás čaká?
- stanete sa súčasťou tímu konštruktérov, ktorí pracujú na návrhoch nových automatizovaných výrobných liniek
- budete sa zúčastňovať projektov pre zahraničných klientov
- vaša rola bude zohrávať dôležitú úlohu! Svoju prácu budete sledovať od základného návrhu, cez vývoj až po stavbu a uvedenie do prevádzky
- využijete Vaše znalosti mechaniky, automatizácie, pneumatiky atď.
- máte ambície? Výborne! Máte možnosť sa časom dostať aj k vedeniu menšieho tímu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1300 Eur podľa praxe + cestovné, platené nadčasy, benefity

- perspektívne a stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
- možnosť profesného rastu a ďalšieho odborného vzdelávania v réžii zamestnávateľa
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- ostatné zamestnanecké výhody budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore

Žiadosti so štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected] Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo, priemyselná automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - pokročilý
CATIA - pokročilý
SolidWorks - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- konštrukčná a priestorová predstavivosť
- analytické a koncepčné myslenie, kreativita
- samostatnosť a flexibilita, tímový hráč
- precíznosť, dôslednosť, technické myslenie
- skúsenosti s návrhmi jednoúčelových strojov sú výhodou
- prax v konštruovaní strojov a/alebo zariadení min. 2 roky

Predmet činnosti spoločnosti je projekcia, konštrukcia, výroba a dodávka komplexných systémov pre automatickú a poloautomatickú montáž, liniek na automatické testovanie produkcie a montážne stroje a automaty pre výrobky vyrábané vo vysokých sériách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Park Angelinum 19
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Gašparová
Tel.: +421556747622
E-mail: poslať životopis
ID: 3754289   Dátum zverejnenia: 4.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1300 Eur podľa praxe + cestovné, platené nadčasy, benefity