Asistentka predaja

MANICON

Miesto práce
Obchodné Centrum Optima, Moldavská cesta 32, Košice
700 EUR/mesiac+ víkendy za príplatok + variabilná zložka odmien na základe tržby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkom a obsluha zákazníka, poskytovanie informácií o tovare, pomoc pri výbere tovaru a asistencia pri nákupe, práca s pokladňou.

odmeny z obratu

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť MANICON. Našou prioritou je vytvárať výnimočný štýl a kvalitu v pánskej móde. Sme zameraní na zdôraznenie mužskej elegancie a ponúkame Vám širokú paletu štýlových možností, od klasických po trendy. Naším cieľom je poskytovať Vám to najlepšie vo svete módy, ktorá odráža Váš osobitý vkus a štýl.
ID: 3570253  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac