Pracovník podpory tímu

SENTIA services s. r. o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov, Košice
Termín nástupu
jún 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Tvojou úlohou bude komunikovať s našimi business partnermi, s jednotlivými komerčnými poisťovňami, spracovávať flotilové zmluvy kľúčových obchodných partnerov poistenia motorových vozidiel a podieľať sa na tímovej práci v rámci tímu back office. Spoliehame sa na teba, že budeš skvelou produktovou podporou pre našu obchodnú sieť autopredajcov, rád/a poskytneš konzultačné a poradenské služby našim klientom a budeš aktívne riešiť zložitejšie obchodné prípady v poistení motorových vozidiel.

Očakávame, že budeš posilou aj pre našu obchodnú sekciu VIPka, kde využiješ svoju kreativitu, samostatnosť a organizačné schopnosti v riadení administratívnych procesov nastavených pre našu sieť reštaurácií po celom Slovensku.​

  • pracujeme v modernom prostredí office budovy v centre Košíc na Námestí Osloboditeľov Duett II.,
  • budeš súčasťou mladého a dynamického tímu,
  • máš možnosť s nami rásť – nebojíme sa nových technológií, vzdelávame sa priebežne,
  • môžeš využívať výhody flexibilného pracovného času,
  • tímového hráča podporíme aj teambuildingami a motivačkami,
  • v prípade potreby ti ponúkame Sick Days,
  • máme pre teba Multisport kartu,
  • počas dňa naber energiu v Relax roome,
  • dvakrát do roka ti poskytneme finančný príspevok na oblečenie.

Ak ťa vyššie uvedený text oslovil, alebo poznáš niekoho, koho by to zaujalo, kľudne sa nám ozvi.
Dohodneme si stretnutie, na ktorom ti detailnejšie porozprávame o tom čo robíme, ako robíme a koho hľadáme.
E-mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poisťovníctvo, Bankovníctvo, Administratíva

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Znalosť poistnej problematiky neživotného poistenia, konkrétne zameranie poistenie motorových vozidi

Počet rokov praxe

3

Preferované osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • logické myslenie a organizačné schopnosti
  • záujem na sebe pracovať a učiť sa nové veci, technológie a postupy
  • schopnosť samostatne a iniciatívne riešiť problémy a výzvy
  • komunikatívnosť
  • negociačné schopnosti
  • zodpovednosť a samostatnosť
  • tímový hráč

Sentia je lídrom na trhu online predaja poistných produktov motorových vozidiel prostredníctvom autopredajcov rôznych značiek, v tomto segmente je TOP partnerom prvej päťky poisťovní slovenského poistného trhu, je priekopníkom a inovátorom online predaja poistných produktov (www.poisti.to), pričom k svojej činnosti využíva najnovšie technológie. Keďže svoj technologický náskok pred konkurenciou chce ešte zvýšiť, tak do svojho tímu v Košiciach hľadá možno práve teba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4821988  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac