HR administrátor

Sensus Slovensko a.s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiac- konkrétna výška mzdy bude stanovená na základe skúseností a schopností konkrétneho uchádzača/ uchádzačky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, kt. úlohou bude:

- práca na personálnom oddelení výrobnej spoločnosti

- podpora lokálnych a korporátnych projektov v oblasti HR

podpora / zastupiteľnosť v oblasti spracovania miezd externým dodávateľom

- práca so systémom Workday

- zodpovednosť za osobné zložky

- príprava, priebežné plnenie a vyhodnocovanie plánu vzdelávania a administratíva s tým spojená

- organizačné zabezpečenie jednotlivých vzdelávacích aktivít

- spolupráca a komunikácia s externými dodávateľmi

- spolupráca s Pracovnou zdravotnou službou, externým BT

- zodpovednosť za spracovanie dochádzky prideleného okruhu zamestnancov

- zodpovednosť za registratúrny plán
- reporting

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s aktívnym využitím anglického jazyka
- možnosť ďalšieho rastu a vzdelávania
- 13. a 14. plat
- každoročné navyšovanie mzdy
- zdravotný bonus- mesačne
- dochádzkový bonus- 2x do roka
- možnosť čerpania sociálneho fondu
- cafetéria

Ak Vás naša ponuka zaujala, poprosíme o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu.
Spätne kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického alebo humanitného zamerania výhodou
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je nevyhnutnou podmienkou
- užívateľská úroveň ovládania MS Office (predovšetkým Excel)
- znalosť IS Workday výhodou, nie však podmienkou
- skúsenosť na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti výhodou
- flexibilita, samostatnosť, ochota a schopnosť učiť sa
- schopnosť zvládať stres

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a servisu meracej a regulačnej techniky ako na slovenskom, tak i na zahraničnom trhu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Mikulinová
Tel.: +421327753791
E-mail: poslať životopis
ID: 4834900  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac