Procurement špecialista

SENSONEO j. s. a.

Miesto práce
Staré Grunty, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská technologická firma, ktorá vyrába svetové riešenia pre smart manažment odpadov. Do nášho bratislavského tímu hľadáme Procurement špecialistu / vedúceho nákupu, ktorý bude zodpovedný za analýzu trhu, vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov, komunikáciu a výber tých najvhodnejších.

Tvoja práca bude vyžadovať výbornú orientáciu v elektro-technológiách a súčiastkach, plynulú znalosť angličtiny a schopnosť asertívne presadzovať zmysluplnú nákupnú politiku.

Sme firma, ktorá rýchlo rastie, preto vítame človeka, ktorý sa v dynamickom prostredí cíti dobre a to, že každý deň vyzerá trochu inak, je pre neho vítané. Tvojim priamym nadriadeným bude riaditeľ spoločnosti a budeš úzko spolupracovať s logistikou, vývojármi a tímom technickej podpory.

Náplň práce:
- prieskum trhu, vyhľadávanie, analýza a výber dodávateľov
- sledovanie trendov v obore, výber sortimentu, dohliadanie na cenovú politiku dodávateľov
- jednanie so zahraničnými dodávateľmi, vyjednávanie obchodných podmienok,
- objednávanie tovaru, súčiastok a hotových výrobkov od zazmluvnených výrobcov
- manažovanie dodavateľských zmlúv
- komunikácia a udržiavanie vzťahov so zahraničnými dodávateľmi
- denná spolupráca s tímom logistiky a obchodu
- príprava reportov na pravidelnej báze

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2.000

- Výkon práce v príjemnom prostredí na Starých Gruntoch
- Pohodový menší kolektív s rovnomerným zastúpením mužov aj žien
- Príležitosť profesionálne sa realizovať na originálnom slovenskom projekte, ktorý prispieva k zodpovednejšiemu prístupu k odpadom
- Ponúkame zmysluplnú prácu v spoločnosti, ktorá bola zaradená medzi top 15 slovenských scale-upov
- Umožníme Vám profesijne rásť, získavať hodnotné skúsenosti a rozvíjať vaše silné stránky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
Skúsenosť na podobnej pozícii aspoň 3 roky ideálne so zameraním na elektro-technológie
Plynulá angličtina slovom aj písmom
Skúsenosť s prácou pre firmu pôsobiacu v zahraničí je vítaná
Orientácia v elektrotechnických súčiastkach
Záujem o nové technológie
Asertívna komunikatívna osobnosť

Sensoneo je globálny poskytovateľ komplexných riešení pre manažment odpadov, ktoré umožňujú mestám a spoločnostiam optimalizovať náklady, zvyšovať ohľaduplnosť k životnému prostrediu a zlepšovať kvalitu života.

Prostredníctvom svojej unikátnej inteligentnej technológie pre odpadový manažment Sensoneo radikálne mení spôsob manažovania odpadu. Riešenie kombinuje unikátne ultrazvukové Smart senzory, ktoré monitorujú odpad so sofistikovaným softvérom, čo mestám a spoločnostiam umožňuje robiť strategické rozhodnutia na základe reálnych dát a optimalizovať odpadovú zvozovú logistiku. Vo výsledku tak riešenie prináša minimálne 30 percentné zníženie celkových nákladov na zvoz odpadu a približne 60 percentné zníženie výfukových exhalátov v mestách.

Sensoneo inteligentné riadenie odpadov zaujalo mestá a firmy po celom svete a riešenie je nasadené v početných lokáciách v Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike, Strednom východe, Austrálii a na Novom Zélande. Pre viac informácií o tom, ako vám môže Sensoneo pomôcť riadiť odpad inteligentnejšie, navštívte www.sensoneo.com.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sensoneo, j.s.a.
Kollárova 27
841 06 Bratislava - mestská časť Záhorská

Kontakt

ID: 3780614   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2.000