Obchodník (Sales specialist) (Ref. č.: SALES )

SENSONEO j. s. a.

Miesto práce
Ilkovičova, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.500 eur plus provízie. Provízie sú dôležitou časťou celkovej odmeny a priamo reflektujú dosahované výsledky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme posilu v podobe šikovného Sales špecialistu, ktorý je skúsený v obchodovaní v medzinárodnom prostredí a pri slovách internet vecí a smart city sa mu zrýchli dych.

Ak ťa zaujímajú nové technológie, si komunikatívny a razíš heslo „radšej raz zavolať ako si vymeniť tri e-maily“, rozhodne čítaj ďalej.

Vyrábame monitorovacie senzory a vyvíjame sofistikovaný softvér, ktoré pomáhajú riadiť odpad inteligentne a efektívnejšie v bezmála 30 krajinách sveta.

Viac sa o nás dozvieš v tomto krátkom videu (https://www.youtube.com/watch?v=WZoT8HB8fNA), dlhšom videu (https://www.youtube.com/watch?v=4QPCdF07Nm4&t=11s) alebo v článkoch z médií (https://sensoneo.com/sk/media/).

Budeš členom úzkeho Sales tímu, v ktorom každý rozumie svojej úlohe. Tvojou hlavnou úlohou bude komunikovať s potenciálnymi klientmi a partnermi, ktorí nás oslovujú, vysvetliť im benefity nášho riešenia a navrhnúť riešenie šité pre ich potreby. Budeš nás reprezentovať na lokálnych a aj medzinárodných konferenciách ako Waste Expo v Las Vegas, IFAT v Mníchove alebo Smart City Expo v Barcelone.

Čaká ťa veľa videohovorov so zákazníkmi od Indie až po Island a veľa cestovania za klientmi. A úplne na začiatku veľa informácií o tom, čo presne robíme. Musíš tomu rozumieť do bodky. 90% tvojej komunikácie so zákazníkmi bude v angličtine, musíš ju ovládať perfektne.

O riešení, ktoré budeš predávať – https://sensoneo.com/sk/smart-riesenie-pre-riadenie-odpadu/
Príbehy našich zákazníkov – https://sensoneo.com/sk/pripadove-studie/

Radi vo svojom tíme privítame samostatných a iniciatívnych ľudí, ktorí považujú odpad za jednu z najhorúcejších tém našej doby. Ponúkame zmysluplnú prácu v spoločnosti, ktorá bola zaradená medzi top 15 slovenských scale-upov.

Svoj životopis a motivačný list posielajte na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

3-5 ročná skúsenosť na sales / business development pozícii (B2B)
Samostatný, proaktívny, komunikatívny
Systematický a dôsledný
Flexibilita, pripravenosť absolvovať časté zahraničné pracovné cesty

Sensoneo je globálny poskytovateľ komplexných riešení pre manažment odpadov, ktoré umožňujú mestám a spoločnostiam optimalizovať náklady, zvyšovať ohľaduplnosť k životnému prostrediu a zlepšovať kvalitu života.

Prostredníctvom svojej unikátnej inteligentnej technológie pre odpadový manažment Sensoneo radikálne mení spôsob manažovania odpadu. Riešenie kombinuje unikátne ultrazvukové Smart senzory, ktoré monitorujú odpad so sofistikovaným softvérom, čo mestám a spoločnostiam umožňuje robiť strategické rozhodnutia na základe reálnych dát a optimalizovať odpadovú zvozovú logistiku. Vo výsledku tak riešenie prináša minimálne 30 percentné zníženie celkových nákladov na zvoz odpadu a približne 60 percentné zníženie výfukových exhalátov v mestách.

Sensoneo inteligentné riadenie odpadov zaujalo mestá a firmy po celom svete a riešenie je nasadené v početných lokáciách v Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike, Strednom východe, Austrálii a na Novom Zélande. Pre viac informácií o tom, ako vám môže Sensoneo pomôcť riadiť odpad inteligentnejšie, navštívte www.sensoneo.com.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sensoneo, j.s.a.
Kollárova 27
841 06 Bratislava - mestská časť Záhorská

Kontakt

ID: 3572171   Dátum zverejnenia: 7.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.500 eur plus provízie. Provízie sú dôležitou časťou celkovej odmeny a priamo reflektujú dosahované výsledky.