Marketing Specialist

SenseZOOM s.r.o.

Miesto práce
Staromestská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
1 400 EUR/mesiacTvoje platové podmienky budú závisieť od tvojich predchádzajúcich skúseností. Budeš mať tiež nárok na ročný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa marketing a zaujímáš sa oň komplexne? Vnímaš ho ako kľúčový element firmy? Možno nemáš mnoho skúseností, ale máš drive a chceš se učit? Napĺňa ťa práca, keď dáva zmysel a posúva ťa ďalej? Bavilo by ťa úzko spolupracovať s rôznymi zaujímavými klientami, akoby si bol súčasťou ich tímu?

Pokiaľ si odpovedal kladne, mohlo by nám to klapať! Teraz nastal čas nájsť k nám do tímu senseZOOM toho správného parťáka - Marketing Specialist. Z 50% budeš poskytoval marketingovú podporu pre nášho klienta Crowdberry - moderný investičný ekosystém, ktorý poskytuje viaceré nástroje financovania rýchlo rastúcich spoločností a projektov v oblasti nehnuteľností (www.crowdberry.eu). Zvyšných 50% sa budeš venoval ďalsím klientom senseZOOM.

SenseZOOM tím potrebuje kolegu:

- zodpovedného a schopného kombinovať množstvo malých, rýchlych a rutinných marketingových úloh s koncepčnějšími a strategickými projektami
- je absolventom alebo študentom VŠ se zameraním na obchod alebo marketing, a má 1- 2 roky praxe v oblasti marketingu
- s klientami se hravo dorozumie anglicky (C1 úroveň)
- dobre sa vyzná v MS Suite a má záujem o aktívne využívánie inovácii a technológii
- má skúsenosti so sociálnymi sieťami, programami ako je Mailchimp, CRM a CMS systémy, Google alebo Microsoft Suit, Harvest, Asana
- výhodou je schopnosť práce s grafickými programami, alebo skúsenosti s copywriting-om
- so schopnosťou učit se nové veci hlavne v oblasti online technológií a zavádzania procesov
- flexibilného a ochotného
- organizovaného so zmyslom pre detail
- schopného se samostatne rozhodovať, prevziať iniciatívu a najsť riešenie
- ktorý sa chce neustále učit a posúvať

- 5 dni sick days
- možnosť home office
- multisport karta
- spoluprácu s významnými klientami;
- šancu rýchle se učit a rásť;
- práca v moderných reprezentatívnych priestorov v centre Bratislavy – sedieť budeš s tímom Crowdberry;
- budeš súčasťou česko-slovenského tímu a preto budeš mať možnosť cestovať do Prahy
- možnosť podieľať sa na projektoch, ku kterým sa ako zamestnanec jednej firmy alebo agentúry nikdy nedostaneš

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme marketingová firma špecializujúca sa na outsourcing marketingových služieb spoločnostiam, ktoré nechcú alebo si nemôžu najať interný marketingový tím, ale predsa chcú špičkový marketing. Taktiež i spoločnostiam, které si nevedia dar rady s vedením externých marketingových tímov a agentúr.

Sústredíme sa na komplexný marketing a business-stratégie služby. Fungujeme na princípe ‘Plug and play’ tzn. spoločnosť, pre ktorú pracujeme, najprv dokonale spoznáme, pomôžeme jej nastaviť stratégiu a dlhodobo pracujeme ako jej in-house tím pro marketing a komunikáciu. Soustředíme se hlavně na B2B klientov. V našom portfóliu máme společnosti jako Group-IPS, Crowdberry, Trammell Crow, Arquid, Comsultia, Chocotopia, Mountpark nebo Awigo.

Od roku 2020 sme zároveň súčásťou spoločnosti Crowdberry, která umožňuje súkromným investorom spoluvlastniť české a slovenské firmy – pomáháme Crowdberry i firmám z jej portfólia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4449633  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac