Project manager / Account manager

Sense IoT s.r.o.

Miesto práce
Trade Center, Mlynské nivy 73, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mladý a dynamický tím spoločnosti Sense IoT hľadá medzi seba nového kolegu/ kolegyňu aj so začínajúcimi skúsenosťami s projektovým riadením a komunikáciou so zákazníkmi (B2B a B2G). Ponuka je vhodná aj pre mladých vzdelaných absolventov, ktorý majú motiváciu profesijne a osobnostne rásť.

Hlavná náplň práce:
• Riadiť a podieľať sa na rozvoji projektového návrhu alebo plánu za účelom stanovenia časového rámca, finančných limitov, procesov realizácie, personálnych požiadaviek a rozdelenia dostupných zdrojov podľa jednotlivých fáz projektu.
• Riadiť prácu na pridelených projektoch s ostatnými oddeleniami.
• Podieľať sa na nastavovaní parametrov pre hodnotenie projektov.
• Pravidelne informovať manažment a zadávateľa o vývoji projektu.
• Nastavenie procesov efektívnej kontroly a riadenia rizika.
• Intenzívna a pravidelná komunikácia s klientom (B2B a B2G).
• Zodpovednosť za riadenie subdodávateľov, vedúcich pracovných skupín.
• Spolupodieľať sa na zdokumentovaní pracovných postupov a inštrukcií súvisiacich so zverenými projektami.

Sense IoT sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motiváciu každého zamestnanca.

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení
* Pracovať na inovačných projektoch
* Cestovanie v závislosti od projektu
* Teambuildingy

V prípade, že vás ponuka oslovila, vaše CV môžete posielať na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, Ekonomika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
ClickUP - Mierne pokročilý
CRM - Základy
Gmail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné a komunikačné schopnosti,
- analytické myslenie,
- schopnosť manažovať a prioritizovať úlohy,
- orientácia na cieľ,
- dobrá PC zručnosť,
- vodičský preukaz podmienkou,
- skúsenosti s vedením IT projektov výhodou

Slovenská technologická spoločnosť Sense IoT ponúka svojim klientom IoT riešenie tej najvyššej kvality. Na trhu pôsobíme síce krátko, ale za ten čas sme dokázali získať množstvo referencií od spokojných klientov zo Slovenska, Česka, Spojených Arabských Emirátov alebo balkánskych krajín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4402868  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac