Farmaceutický laborant

Senium Medica s. r. o.

Miesto práce
Prieložtek, Martin
Termín nástupu
IHNEĎ
1 100 EUR/mesiacOdmeňovací systém na mesačnej báze v závislosti od hospodárskeho výsledku lekárne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava liekov podľa lekárskeho predpisu vrátane plnenia, rozvažovania a označovania obalov liekov v súlade s platným liekopisom a normami
- Výdaj humánnych liekov a výživových doplnkov, ktoré nie sú viazané na lekársky predpis a poskytuje odborné informácie o správnom používaní vydaného sortimentu
- Zodpovednosť za správne skladovanie liečiv, liekov, zdravotníckych pomôcok, ostatného doplnkového sortimentu a sledovanie exspirácie liekov
- Spracovanie podkladov pre objednávanie liekov a liečiv, prijíma, oceňuje, uskladňuje a sleduje dobu použiteľnosti liekov, liečiv, zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov
- Dodržiavanie zásad správnej lekárenskej praxe a správnej výrobnej praxe

- Práca v príjemnom prostredí s vysoko kvalifikovaným personálom
- Pracovná doba 7,5 hodiny (víkendy nie sú pracovné)
- Motivačné platové ohodnotenie a obratový bonusový systém na
mesačnej báze
- Vyššia odborná úroveň farmaceutickej práce
- Zamestnanecká zľava na nákup voľno predajných liekov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
WIN LSS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- Odborný a zároveň ústretový prístup k pacientovi
- Zmysel pre zodpovednosť
- Inovatívne myslenie a schopnosť reagovať na zmeny
- Zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými členmi tímu
- Prax na pozícií farmaceutického laboranta je vítaná

Lekáreň sa nachádza na prízemí polikliniky Senium Medica, priamo pri hlavnom vstupe do budovy. Svoje služby poskytuje pacientom už od roku 2007. Pridanou hodnotou lekárne je vysoko kvalifikovaný personál s individuálnym prístupom ku každému pacientovi.

Kontakt

ID: 4478768  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac