Kuchár v domove dôchodcov

Seniorenresidenz Haus Stefanie gemeinnützige GmbH

Miesto práce
Bahnhofstraße 23, 2680 Semmering, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2.000 EUR brutto/mesiac + príplatky za nedele a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava pokrmov (raňajky, večere, hlavné jedlá, polievky, šaláty, múčniky, diétne jedlá)
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov, dodržiavanie presne stanovených
postupov prípravy jedál, receptúr, kvality a množstva pripravovaných pokrmov
- Znalosť bezpečnostných a hygienických zásad HACCP, zodpovednosť za ich
dodržiavanie a uplatňovanie v praxi, dodržiavanie všetkých zdravotných, hygienických a
bezpečnostných pravidiel
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- Rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie
- Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- Kontrola kvality hotových jedál
- Zodpovednosť za používanie kuchynského zariadenia
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín

- práca v stabilnej a perspektívnej rakúskej spoločnosti
- práca v atraktívnom prostredí
- sme seriózna spoločnosť, ktorá ponúka príjemné pracovné prostredie a férové pracovné
podmienky
- možnosti ďalšieho odborného vzdelávania
- kvalitné stravovanie
- možnosť služobného ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vysoká odbornosť v súvislosti s HACCP a diétami
- prax v zahraničí výhodou
- samostatnosť, kreativita, zodpovednosť, precíznosť,
- organizačné schopnosti
- záujem o nové trendy v gastronómii
- preukázanie zdravotnej spôsobilosti

Lau Forstservice GmbH zamestnáva približne 200 pracovníkov a patrí medzi najúspešnejšie spoločnosti v oblasti lesníctva v Rakúsku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3570702  Dátum zverejnenia: 6.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.000 EUR brutto/mesiac + príplatky za nedele a sviatky