Можливість для людей з України

Fyzioterapeut/ka

Seniorcentrum Staré Mesto

Miesto práce
Podjavorinskej, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacNa kratší úväzok alebo dohodu adekvátne upravené podľa odpracovaného času. Ročné odmeny, ďalšie zvýšenie platu ešte v roku 2023.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon odborných pracovných činností fyzioterapeuta pre klientov v zariadení sociálnych služieb (práce prevažne so seniormi).

1 týždeň dovolenky naviac, kratší týždenný pracovný čas oproti Zákonníku práce, príspevok na cestu do zamestnania, príspevok na stravovanie ( doplatok zamestnanca len 0,80 €), finančné odmeny, ďalšie drobné benefity ( napr. Vianočné darčeky a pod.), príjemné pracovné prostredie, príjemná pracovná atmosféra u seriózneho zamestnávateľa.

Zoznam požadovaných dokladov: Žiadosť o zaradenie do výberového konania, profesijný štruktúrovaný životopis, kópia dokladov o vzdelaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut, fyzioterapia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, príjemné vystupovanie voči klientom, empatia, komunikatívnosť.

Seniorcentrum Staré Mesto je rozpočtovou organizáciou mestskej časti Bratislava-Staré Mesto. Zabezpečuje prevádzku zariadení sociálnych služieb: zariadenie pre seniorov, zariadenie opatrovateľskej služby a domácu opatrovateľskú službu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4587046  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac