Можливість для людей з України

Zdravotná sestra / Praktická sestra/ Ošetrovateľ- aj dôchodkyňa a absolvent

Seniorcentrum Staré Mesto

Miesto práce
Podjavorinskej, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ odmeny a priebežné zvyšovanie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o klientov zariadenia sociálnych služieb. Meranie a zaznamenávanie fyziologických funkcií klientov, spolupráca s lekármi, príprava liekov, odbery biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia, vedenie potrebných evidencií, spolupráca pri prijímaní, prepustení a hospitalizácii klientov, sledovanie fyzického a duševného stavu klientov a iné.

- práca u seriózneho zamestnávateľa, podpora zo strany vedenia,
- 1 týždeň dovolenky naviac,
- stravovanie vo vlastnej jedálni iba za 0,80 €/obed,
- podpora ďalšieho vzdelávania zamestnancov,
- skrátený pracovný čas,
- odmeny,
- príspevok na rekreáciu,
- možnosť cestovného príplatku,
- možnosť využitia fyzioterapie u zamestnávateľa.

Informácie o výberovom konaní

Je to práca na 8 hodín. Požadujeme štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke odbory

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, tímový hráč, empatia, ľudskosť, samostatnosť.

Seniorcentrum Staré Mesto je rozpočtovou organizáciou mestskej časti Bratislava-Staré Mesto. Zabezpečuje prevádzku zariadení sociálnych služieb: zariadenie pre seniorov, zariadenie opatrovateľskej služby a domácu opatrovateľskú službu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4428390  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac