Opatrovateľ/ka seniorov

Seniorcentrum Staré Mesto

Miesto práce
Podjavorinskej 6, 811 03 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
podľa zákona č. 553/2003, priznanie príplatkov ku mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o seniorov, dodržanie denného režimu pri starostlivosti . Je to praca na 12 hodinové zmeny, denné a nočné.

Požadujeme opatrovateľský kurz v rozsahu minimálne 220 hodín.

Stravovanie vo vlastnej jedálni, dovolenka 1 týždeň nad rámec zákona, 35 hodinový týždenný pracovný čas, poskytnutie pracovného oblečenia a obuvy.

Informácie o výberovom konaní

Príjemné pracovné prostredie.

Ubytovanie neposkytujeme!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

sociálne služby, zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, pružne reagovať v rôznych situáciách, pozitívny vzťah k seniorom, zdravotná spôsobilosť.

Požadujeme opatrovateľský kurz v rozsahu min. 220 hodín.

Seniorcentrum Staré Mesto je rozpočtovou organizáciou mestskej časti Bratislava-Staré Mesto. Zabezpečuje prevádzku zariadení sociálnych služieb - zariadenie pre seniorov, zariadenia opatrovateľskej služby, denný stacionár a terénnu opatrovateľskú službu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Podjavorinskej 6
811 03 Bratislava

Kontakt

ID: 1854813   Dátum zverejnenia: 18.10.2017