Stomatolog

Seniorcentrum Pohoda ,www.seniorcentrum-pohoda.cz

Místo práce
Petrovice, Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme zubního lékaře/lékařku na plný úvazek do zubní kliniky v Petrovicích (hraniční přechod SRN).Přijmeme i absolventy s zájmem o obor. Ukončeé vzdělání uznané ministerstvem zdravotnictví.

Hledáme lékaře (lékařku), který se nebojí přijímat nové výzvy, rád pracuje s novými technologiemi, je schopen týmové práce, manuálně zručný, má příjemné vystupování, chce na sobě pracovat a dále se rozvíjet. Znalost německého jazyka výhodou.

Klinika je na lukrativním místě se zajištěnou klientelou.Máme smlouvy s většinou pojišťoven Klinika je vybavena OPG panoramatický, DitgitálníRTG, zubní soupravy sirona, služby recepce.

Nabízíme platové ohodnocení s podílem na zisku dle pracovního nasazení.Mzda 50 000 - 80 000. Zajištěné bydlení přímo nad ordinací, 5 dní dovolené navíc, podporu vzdělávání a

další benefity. tel 777 66 55 58 H. Zeithammerova

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3261998  Dátum zverejnenia: 6.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.