Zdravotná asistentka

Senior Park, n.o.

Miesto práce
Rohovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 250 EUR/mesiacpríplatky, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizovať individuálny ošetrovateľský plán z pohľadu zachovania a udržania zdravia klientov a poskytovať úkony nahrádzajúce samoobsluhu vrátane organizovania a prípravy preventívnych prehliadok, odborných vyšetrení a vedenie predpísanej dokumentácie,
- starostlivo viesť ošetrovateľskú dokumentáciu,
- samostatne zabezpečovať poskytovanie zdravotnej starostlivosti klientom v zariadení sociálnych služieb,
- sledovať fyziologické zmeny klientov, merať fyziologické funkcie,
- zodpovedať za prípravu a podanie liekov klientom,
- zodpovedať za správne hospodárenie, uloženie, uzamknutie liekov, vrátane omamných prostriedkov,
- odoberať materiál na vyšetrenie /moč, stolicu, výtery/,
- zabezpečovať transport materiálu do laboratória,
- plne rešpektovať nariadenia riaditeľky a vedúcej sestry Senior Park, n.o. Rohovce spojené s činnosťou zariadenia,
- dbať o dodržiavanie osobnej hygiény klientov, čistotu prostredia a vetranie,
- dbať o dodržiavanie denného režimu klientov vrátane pokoja, pohodlia a dostatočného spánku,
- rozdeľovať a podávať stravu klientom, podľa potreby im pri jedle pomáhať, zodpovedať pritom za hygiénu pri manipulácii s jedlom a za dodržiavanie vhodného podávania stravy,
- zodpovedať za pitný režim klientov,
- podávať predpísané lieky klientom, sledovať ich účinok a dohliadať, či klient lieky skutočne užil
- v neprítomnosti lekára podávať prvú pomoc podľa odborných znalostí,
- pred ukončením služby informovať nastupujúcu sestru o dôležitých veciach a okolnostiach, ktoré sa vyskytli pri výkone služby a to ústnou aj písomnou formou /denné a nočné hlásenie/,
- hlásiť vedúcej sestre chýbajúce stavy zásob zdravotníckeho materiálu, liekov a hmotne zodpovedať za stavy zásob a materiálu,
- hlásiť vedúcej sestre každú zmenu zdravotného stavu klientov,
- včas hlásiť svojmu nadriadenému vzniknuté závady a nedostatky na pracovisku,
- dbať na rozvíjanie neuropsychických a motorických funkcií klientov,
- podporovať schopnosti klientov, viesť ich k správnym hygienickým návykom, podporovať ich aktivitu a samostatnosť,
- starať sa o bezpečnosť klientov,
- dodržiavať predpisy BOZP ako aj predpisy požiarnej ochrany a zúčasťnovať sa školení,
- zabezpečovať kompletnú starostlivosť o zverené zariadenie a vybavenie izby sestier a kompletného inventáru potrebného k vykonávaniu činnosti sestry,
- správať sa zdvorilo a úctivo ku klientom a ich rodinným príslušníkom,
- zvyšovať svoje odborné znalosti, osvojovať si nové metódy práce a tieto uplatňovať v praxi,
- dodržiavať pracovnú disciplínu.

- pracovná doba 8 hodín/deň, od pondelka do piatku
- polročné odmeny
- pracovné oblečenie a obuv zadarmo
- zvýhodnená cena obedov, cena obeda 1,50 EUR,
- príjemné pracovné prostredie, príjemný kolektív

Záujemcov o danú pracovnú pozíciu prosíme, aby sa kontaktovali len na uvedenej e-mailovej adrese.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo,

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Svedomitý a zodpovedný prístup k práci, vzťah k seniorom s ohľadom na ich vek a zdravotný stav, slušné vystupovanie,

Seniorpark, n.o. Rohovce poskytuje sociálne služby pre klientov v Špecializovanom zariadení a v Zariadení pre seniorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4011514  Dátum zverejnenia: 27.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac