Upratovačka

Senior Park, n.o.

Miesto práce
Rohovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a zodpovednú upratovačku na čistiace a upratovacie práce priestorov v zariadení sociálnych služieb. Náplňou práce bude : umývanie podlahy, vysávanie, utieranie prachu a udržiavanie bezprašného prostredia, upratovanie sociálnych zariadení, vynášanie odpadkov.

Pracovná doba: 7:00 do 15:30 od pondelka do piatku

1 x do mesiaca v sobotu

- motivujúci odmeňovací systém, príplatky za nadčas, sviatky
- zvýhodnená cena obedov
- príjemné pracovné prostredie
- podpora zdravia a športových aktivít

V prípade Vášho záujmu nás prosím kontaktujte iba na emailovú adresu. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru. Zaslaním svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vaše údaje budeme spracovávať po dobu 3 mesiacov a následne budú zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Svedomitý a zodpovedný prístup k práci, vzťah k seniorom s ohľadom na ich vek a zdravotný stav, slušné vystupovanie.
Zmysel pre poriadok a čistotu.

Seniorpark, n.o. Rohovce poskytuje sociálne služby pre klientov v Špecializovanom zariadení a v Zariadení pre seniorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4011512  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac