Inštruktor sociálnej rehabilitácie

Senior Park, n.o.

Miesto práce
Rohovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacpolročné odmeny, osobné ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu šikovnej a dynamickej inštruktorke, ktorá prácu s klientom vníma ako svoje poslanie, má záujem sa jej venovať s plným nasadením. Náplňou práce je aktivita s klientmi, vykonáva odbornú činnosť na podporu samostatnosti a sebestačnosti klienta, nácvik zručností, posilňovanie návykov klienta pri seba obsluhe a pri základných sociálnych aktivitách. Realizovanie individuálneho rozvojového plánu. Vyplniť voľný čas klientom.

- perspektívne zamestnanie v zariadení pre seniorov a v špecializovanom zariadení
- možnosť odborného rastu
- stravovanie priamo v zariadení
- príjemné pracovné prostredie
- pracovný čas od 7,30 do 16,00

Záujemcov o danú pozíciu prosíme, aby sa kontaktovali len na uvedenej e-mailovej adrese.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sociálne služby, zdravotníctvo, kurz inštruktor sociálnej rehabilitácie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- empatia a flexibilita voči individuálnym potrebám klientov
- odolnosť voči psychickej a fyzickej zátaži
- trpezlivosť
- sebaovládanie
- kreativita
- vítané je vzdelanie, príp. skúsenosti pedagogického, výtvarného a iného smeru s kreatívnym zameraním

Seniorpark, n.o. Rohovce poskytuje sociálne služby pre klientov v Špecializovanom zariadení a v Zariadení pre seniorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3588695  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac