Opatrovateľka

Senior Modrová n.o.

Miesto práce
SENIOR MODROVÁ n.o., Modrová
Termín nástupu
Asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 € základný plat +150€ osobné ohodnotenie, príplatky za prácu cez víkend, sviatok, nočnú službu. ( spolu 900-1000€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o klientov v zariadení pre seniorov

Bezplatné ubytovanie, odmeny, príplatky, vysoké fin. ohodnotenie, zamestnanecké stravovanie za 1,05, kvalitné technické zázemie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Empatia, spolahlivosť, odborné zručnosti

Novopostavené centrum sociálnych služieb v obci Modrová pri Piešťanoch a Novom Meste nad Váhom s kapacitou 95 lôžok poskytuje soc. služby klientom odkázaným na 24 hodinovú opateru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Modrová 298
916 35 Modrová

Kontakt

ID: 3466104   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 € základný plat +150€ osobné ohodnotenie, príplatky za prácu cez víkend, sviatok, nočnú službu. ( spolu 900-1000€)