Rehabilitačný pracovník/fyzioterapeut

Senior klub STUDIENKA, o. z.

Miesto práce
Studienka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.-01.10.2024
1 700 - 1 900 EUR/mesiacMzda sa odvíja od vzájomnej dohody podmienok na osobnom stretnutí (typ uväzku, pracovná doba, odbornosť, atď.). Čistá mzda od 1200€ (pri nástupe) po 1500€ (po skúšobnej dobe).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná rehabilitačná starostlivosť o seniorov.

Všetky podmienky pracovného pomeru / spolupráce budú dohodnuté pri osobnom stretnutí.

Strava i nad rámec zdarma.
Možnosť príspevku na dopravu.
Možnosť flexibilného pracovného času.
Rôzne benefity.
Možnosť pomôcť s ubytovaním.

Poprosíme o pochopenie, oslovíme iba vybraných uchádzačov. Dohodneme si spoločne termín stretnutia v našom zariadení, pri ktorom sa uchádzač / uchádzačka "nadýcha atmosféry" v prevádzke a následne si pri rozhovore dáme odpovede na vzájomné otázky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie prislúchajúce inzerovanej pozícii.

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v rehabilitačnej starostlivosti o seniorov výhodou.

Senior klub Studienka je občianske združenie, ktoré prevádzkuje špecializované zariadenie sociálnej starostlivosti, v obci Studienka. Zariadenie má kapacitu 44 lôžok a poskytuje komplexnú starostlivosť klientom, prevažne s demenciou pri Alzheimerovej chorobe. Medzi naše výhody patrí dobré meno, výborný kolektív, výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marian Urban
Tel.: +421918969708
E-mail: poslať životopis
ID: 4835385  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac