Можливість для людей з України

Zdravotná sestra/asistent

SENIOR CLUB STRIEBORNICA

Miesto práce
Senior club Striebornica, Moravany nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
2 115 EUR/mesiacUvedená hrubá mzda je s príplatkami (Na základe odpracovaných dní sú k základnej mzde pripočítané príplatky za soboty, nedele, sviatky a príplatok za nočnú zmenu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činnosti zdravotnej sestry/asistenta v zariadení pre seniorov, starostlivosť o klientov zariadenia.

Osobné ohodnotenie, vianočné odmeny, zabezpečená strava 1,- € za jednu stravnú jednotku

Informácie o výberovom konaní

Pracovný čas 07:00 - 19:00 hod./19:00 - 07:00 hod.
Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas (turnusová zmennosť)
Nočná práca - áno
Strava zabezpečená, možnosť zabezpečenia ubytovania
Výberový proces - individuálnym pohovorom
Kontaktná osoba - PhDr. Adam Šebeňa +421908140783
Životopis posielať na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

zodpovednosť, samostatnosť komunikatívnosť, trpezlivosť

Poskytovanie sociálnych služieb pre seniorov v zariadení pre seniorov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4803513  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 115 EUR/mesiac