Zdravotná sestra

Senior Care Galanta, n.o.

Miesto práce
Hodská 2378/85, Galanta
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 750 EUR/mesiacplatené všetky zákonné príplatky, platené nadčasy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu milú, šikovnú a empatickú zdravotnú sestru s veľkým srdiečkom, ktorá by nám pomohla zvládnuť všetky ošetrovateľské procesy potrebné pri starostlivosti o seniorov a zároveň obohatila náš skvelý tím o nové poznatky, názory a skúsenosti.

Jej náplňou práce bude : sledovanie zdravotného stavu klientov, rozdeľovanie liekov a ich podávanie, odber biologického materiálu, preväzy, sledovanie pitného režimu klientov, polohovanie, administratívne práce, zaznamenávanie výkonov do programu Cygnus ...
12 hodinové zmeny, len denné

ponúkame možnosť pracovať aj na pár zmien do mesiaca popri svojej práci.

Moderné pracovné prostredie v dobrom kolektíve s ľudským prístupom vedenia.

všetkých uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky radi pozveme na osobné stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, ošetrovateľstvo

Počet rokov praxe

3

odbornosť, precíznosť, empatia, organizačné schopnosti

Zariadenie sociálnych služieb, ktoré svojimi službami, prístupom personálu, podmienkami bývania a trávenia voľného času, ale aj vonkajším prostredím vysoko prevyšuje slovenský štandard v poskytovaní sociálnych služieb seniorom.
ID: 4218196  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac