Sestra - manažér dennej zmeny

Senior Care Galanta, n.o.

Miesto práce
Hodská 85, Galanta
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacmzda sa vyvíja od odbornosti, úrovne vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho nadštandardného zariadenia na 8 hodinový pracovný čas sestru - manažérku dennej zmeny, ktorá je v prvom rade empatický človek so sociálnym cítením, je odborník vo svojej profesii má skúsenosti s vedením tímu. Náplňou jej práce by bolo :
- odborná ošetrovateľská starostlivosť klientov v zariadení
- administratívna činnosť.
- kontrolná činnosť opatrovateľského úseku
- organizovanie vyšetrení klientov u lekárov
- komunikácia s lekárňou, objednávanie liekov

Sme nové, moderné zariadenie, máme skvelý tím zamestnancov a
skvelý tím klientov, ktorí sa tešia každému láskavému slovu a pohladeniu.

Informácie o výberovom konaní

Prosím pošlite nám svoj životopis, tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

5

samostatnosť v rozhodovaní
empatia
zodpovednosť

Zariadenie sociálnych služieb, ktoré svojimi službami, prístupom personálu, podmienkami bývania a trávenia voľného času, ale aj vonkajším prostredím vysoko prevyšuje slovenský štandard v poskytovaní sociálnych služieb seniorom.
ID: 3773540  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac