Pracovníčka vo výdajni stravy

Senior Care Galanta, n.o.

Miesto práce
Hodská 2378/85, Galanta
Termín nástupu
ihneď
970 EUR/mesiacplatené nadčasy a ostatné príplatky podľa zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vydávanie stravy v zariadení pre seniorov, obsluha klientov, objednávanie stravy cez objednávací program, kontrola dodávok, čistenie a dezinfekcia výdajne stravy, jedálne....

práca v novom, modernom zariadení

potrebné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na prácu s potravinami, alebo príslušné vzdelanie / kuchár, čašník, potravinár../

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

poriadkumilovnosť, svedomitosť, empatia, precíznosť,

Zariadenie sociálnych služieb, ktoré svojimi službami, prístupom personálu, podmienkami bývania a trávenia voľného času, ale aj vonkajším prostredím vysoko prevyšuje slovenský štandard v poskytovaní sociálnych služieb seniorom.

Kontakt

ID: 3286572  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac