Kuchár / Kuchárka

Senger

Miesto práce
Panenská 31, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat 1200 e netto/ v čistom (zvýšenie závisí od zručnosti a efektivity chodu kuchyne) + variabilná zložka v závislosti od obratu kuchyne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a spolahlivého kuchára s pozitívnym prístupom ku svojej profesii a silnou orientáciou na zákazníka. Zmysel pre humor a optimizmus považujeme za veľmi príjemný bonus.

- Príprava denného menu a jedál á la carte
- Navrhovanie nových jedál a nápadov
- Aranžovanie jedál tesne pred podávaním
- Dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
- Pracuje sa systémom dlhý - krátky týždeň

- Zamestnanecké zľavy
- Variabilná zložka platu v závislosti od obratu kuchyne
- Práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti
- Výplata načas do 10. dňa v mesiaci
- Preplatenie nevyčerpanej dovolenky
- V neposlednom rade práca v priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

Zodpovedný a proaktívny prístup k práci
Zmysel pre poriadok a čistotu
Záujem o gastronómiu a gastronomické trendy

Spoločnosť SENGER & Partners s.r.o. sa zaoberá prevádzkovaním ubytovacích, gastronomických zariadení a realitami v Bratislave.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SENGER & Partners s.r.o.
Panenská 23
811 03 Bratislava
ID: 3463366   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 1200 e netto/ v čistom (zvýšenie závisí od zručnosti a efektivity chodu kuchyne) + variabilná zložka v závislosti od obratu kuchyne