Čašník/Čašníčka v 5* hoteli Marroľs

SENETUS, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Marroľs, Tobrucká 4, 811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 400 EUR/mesiacmzdové príplatky za sviatok, sobotu a nedeľu platené nadčasové hodiny, tipy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Profesionálna obsluha hostí v reštaurácii a bare.
• Dodržiavanie štandardov vysokej úrovne servisu v luxusnom hoteli.

- možnosť stravovania v zamestnaneckej jedálni za zvýhodnené ceny
- pracovná uniforma a jej čistenie zdarma
- 30% zľava na služby hotela (reštaurácia, SPA)
- možnosť parkovania v hotelovej garáži

Vaše žiadosti s profesijným životopisom v anglickom a v slovenskom jazyku s fotografiou.

Do svojej žiadosti uveďte názov pozície : Čašník

Na osobné výberové stretnutie budeme pozývať iba kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá zadané v inzercii.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax je výhodou
• Orientácia na zákazníka, reprezentatívne správanie
• Dobré komunikačné schopnosti

Hotel Marrol´s je hotelová značka, ktorá je od svojho vzniku spojená s hotelovými službami vysokej úrovne.
Boutikový charakter 5 *hotela v skvelej polohe centra starého mesta sa stal vyhľadávaným ubytovaním pre náročných cestovateľov.
Klenotom hotela je reštaurácia Houdini s originálnou ponukou jedál inšpirovaných medzinárodnou a slovenskou kuchyňou.
Tím hotelovej reštaurácie zabezpečuje reštauračné služby aj v konferenčných salónikoch, na hotelových izbách a letných terasách.
V roku 2012 internetový cestovateľský portál EXPEDIA ocenil hotel Marrol´s ako The best hotel of the world – Najlepší hotel sveta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2296761  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac