Reagujte bez životopisu

Software Developer

Senacor Technologies AG

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu a podieľaj sa na vývoji úspešných a inovatívnych produktov!

Senacor je jedným z vedúcich a rýchlo rastúcich poskytovateľov business a IT transformácií, digitalizácie a individuálneho softvérového vývoja. S viac ako 550 zamestnancami v 10 pobočkách v Nemecku, Rakúsku a na Slovensku realizujeme inovatívne riešenia pre našich klientov, prevažne zo sektoru bankovníctva, poisťovníctva a automotive. Ponúkame Ti zázemie v stabilnej spoločnosti s výhodami start-upu, plochou hierarchiou, priateľskou atmosférou, zaujímavými projektami a množstvom zamestnaneckých benefitov.

Aktuálne rozširujeme náš košický tím, kde Ti ponúkame príležitosť pracovať v agilných tímoch s vysokými požiadavkami na kvalitu kódu, preferenciou moderných a škálovateľných technológii. Pracuj s nami na intuitívnych, robustných a na mieru šitých aplikáciách, zvyšujúcich obratnosť a efektivitu zákazníkov - v závislosti od Tvojho zamerania - pre web, Android alebo iOS.

• flexibilná pracovná doba
• neobmedzený Home Office
• Sick Days
• 100% hradená PN
• 25 dní dovolenky
• stravné lístky
• široká škála vzdelávacích aktivít (Innovation Labs, Code Camp, DevCon, externé školenia, Techie Lunche, 24 hodinové šprinty)
• jazykové vzdelávanie
• MacBook Pro/Lenovo ThinkPad, iPhone a platinový O2 paušál - aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Štúrova 27
04001 Košice
Nemecko

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3931398  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac