Java / JavaScript Software Developer

Senacor Technologies AG

Miesto práce
Štúrova 27, 040 01 Staré Mesto
Mzdové podmienky (brutto)
Junior od 1250€, Experienced od 1500€, Senior od 2080€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako developer u nás nepíšeš iba kód. Od prvého dňa vyvíjaš dôležité podnikové aplikácie, používaš vyspelé technológie a využívaš skúsenosti s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu kódu v náročných projektoch.

Ponúkame Ti príležitosť pracovať ako Junior alebo Senior Developer na zabehnutých projektoch najväčších a najznámejších bánk Rakúska a Nemecka. Staň sa súčasťou tímu viac ako 20 košických kolegov a pracuj na vývoji webových riešení použitím Java, JavaScript a Springboot!

- Flexibilná pracovná doba
- 25 dní dovolenky
- 100% hradená PN
- Home Office
- Sick Days
- Kariérny rast
- Jazykové vzdelávanie (individuálne aj skupinové kurzy)
- Interné a externé školenia v Košiciach i v Nemecku
- Innovation Labs, Code Camps, 24h sprints
- DevCon - interná konferencia pre vývojárov
- Technické vybavenie podľa vlastného výberu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

- skúsenosť s vývojom v Java
- znalosť React, Angular alebo Vue
- ochota cestovať za klientom do Rakúska alebo do Nemecka raz za 4-6 týždňov (letecká doprava, 4* hotel)
- veľkou výhodou je aktívna, či pasívna znalosť nemčiny

Senacor je jedným z vedúcich a rýchlo rastúcich poskytovateľov business a IT transformácií, digitalizácie a individuálneho softvérového vývoja. S viac ako 700 zamestnancami v 10 pobočkách v Nemecku, Rakúsku a na Slovensku realizujeme inovatívne riešenia pre našich klientov, prevažne zo sektoru bankovníctva, poisťovníctva a automotive. Ponúkame Ti zázemie v stabilnej spoločnosti s výhodami start-upu, plochou hierarchiou, priateľskou atmosférou, zaujímavými projektami a množstvom zamestnaneckých benefitov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3565530  Dátum zverejnenia: 10.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Junior od 1250€, Experienced od 1500€, Senior od 2080€