Frontend / Backend Developer

Senacor Technologies AG

Miesto práce
Business Centre Košice, Štúrova 27, 040 01 Staré Mesto
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 800 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preferuješ Fronend (JavaScript, Angular, React), či Backend (Java)?

Pridaj sa k nášmu košickému tímu, spolupracuj pri návrhu technického riešenia a vyvíjaj SW s nami v komornej atmosfére.

- tréningový budget
- notebook (Lenovo/Apple), iPhone – aj na súkromné účely
- home office
- sick days
- 25 dní dovolenky
- 7 dní 100% hradenej PN
- jazykové vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- máš skúsenosť s návrhom a vývojom softvéru (FrontEnd - JavaScript, React, Angular/BackEnd - Java/FullStack)
- návrhové vzory a clean-code princípy sú pre Teba veľmi dôležité
- ovládaš aktívne anglický a/alebo nemecký jazyk

Senacor je jedným z vedúcich a rýchlo rastúcich poskytovateľov business a IT transformácií, digitalizácie a individuálneho softvérového vývoja. S viac ako 550 zamestnancami v 10 pobočkách v Nemecku, Rakúsku a na Slovensku realizujeme inovatívne riešenia pre našich klientov, prevažne zo sektoru bankovníctva, poisťovníctva a automotive. Ponúkame Ti zázemie v stabilnej spoločnosti s výhodami start-upu, plochou hierarchiou, priateľskou atmosférou, zaujímavými projektami a množstvom zamestnaneckých benefitov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Kudrová
Tel.: +421948555835
E-mail: poslať životopis
ID: 3291485  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac