MS Visual Studio - .NET Developer (C# alebo VB)

SEN Systems, spol. s r.o.

Miesto práce
Tomášikova 26, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektovanie a vývoj riešení na mieru
- programovanie, analýza, návrh, ladenie, rozvoj a údržba systémov na platforme .NET (MS Visual Studio): Windows Forms, aspx Web Portals
- práca s databázami MS SQL a Oracle

- tímová spolupráca a individuálny odborný rast
- otvorená komunikácia, prispôsobená pracovná doba
- progresívne a adekvátne finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-preukázateľná zručnosť v programovaní v .NET (C# alebo visual basic)
- aspoň základy ovládania SQL jazyka
- spolupráca v tíme
- komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť

O nás

Naši zamestnanci sú ľudia univerzitne vzdelaní, s bohatými znalosťami info-komunikačných a informatických technológii. Firma zároveň získala vynikajúce know-how z oblasti lesného a drevárskeho priemyslu vývojom aplikácii a aspx WEB portálov pre Latschbacher GmbH, Austria.

Misia spoločnosti
Poslaním našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom vysoko kvalitné a profesionálne riešenia v oblasti najnovších informačných a komunikačných technológií. Hlavným cieľom nami ponúkaných služieb je ich spoľahlivosť, ktorá umožňuje našim zákazníkom dosahovať špičkové výsledky vo svojom obore.

Naša vízia
Chceme poskytovať kvalitné riešenia a služby, chceme byť dynamickou výkonnou firmou s dobrou atmosférou a vzťahmi medzi ľuďmi, ktorí sa navzájom motivujú a inšpirujú.

Našou hlavnou devízou vždy boli ľudia a túto prioritu chceme zachovávať i naďalej. Popri odbornej kompetentnosti je základnou požiadavkou schopnosť pracovať v tíme. Tímová práca je založená na osobnej zodpovednosti za dobre, včas a efektívne odvedenú prácu a na dôvere v to, že nám ide všetkým o kvalitný výsledok a o neustále zlepšovanie.

Tieto zásady chceme uplatňovať vo vnútri našej spoločnosti i navonok tak, aby sme spolu s našimi partnermi mohli pomáhať zákazníkom nachádzať a realizovať riešenia ich súčasných i budúcich potrieb

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Tomášikova 26
821 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3213432   Dátum zverejnenia: 12.10.2017