Operátor meracích/bondovacích zariadení - nepretržitá prevádzka

Semikron Danfoss, s.r.o.

Miesto práce
Šteruská 3, Vrbové
Termín nástupu
Dohodou
1 250 - 1 350 EUR/mesiac(základná mzda 890€ + dochádzkový príspevok, výkonnostný bonus a príplatky za poobednú, nočnú zmenu a prácu cez víkend)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva vizuálnu kontrolu polovodičových spínačov (modulov) rôznych parametrov a v rôznych puzdrách pred meraním/ bondovaním
- pracuje na pridelených meracích/ bondovacích zariadeniach podľa pracovných inštrukcií v požadovaných výkonoch za požadovaný čas
- vykonáva denné kontroly na meracích/ bondovacích zariadeniach a eviduje ich do príslušných formulárov
- vymieňa spotrebný materiál a eviduje výmeny do formulárov
- vykonáva jednoduché servisné úkony na meracích/ bondovacích zariadeniach
- práca na nepretržitú prevádzku - ranná/ nočná zmena

- práca v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov
- možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe
- bonus za dochádzku (mesačný aj štvrťročný)
- výkonnostný bonus
- nadštandardné príplatky za poobednú, nočnú zmenu, prácu cez víkend a vo sviatok
- polročné odmeny
- každoročná úprava miezd
- dovolenka nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- bezplatná doprava firemným autobusom, príp. príspevok na cestovné
* Malé Ripňany - Radošina - Piešťany - Vrbové a späť
* Lipovník - Nitr. Blatnica - Veľké Orvište - Vrbové a späť
* Borovce - Veľké Kostoľany - Nižná - Dechtice - Chtelnica - Vrbové a späť
- príjemné pracovné prostredie, práca v čistých a klimatizovaných výrobných priestoroch
- zvýhodnené stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti – denne čerstvé jedlá na všetkých zmenách za 0,50€
- zaujímavý sociálny program pre zamestnancov (poukážky pri životnom a pracovnom jubileu, príspevok na regeneráciu a voľno časové aktivity)
- organizovanie rôznych firemných akcií, kultúrnych a športových aktivít (Vianočný večierok, Mikulášsky program pre deti zamestnancov, Dni zdravia, výlety do prírody, do divadla a i.)

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite, prosím, svoj profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať v súvislosti s pozvaním na pracovný pohovor.

V súvislosti s výberovým konaním organizovaným spoločnosťou SEMIKRON, s.r.o., IČO: 31423230, Šteruská 3, 922 03 Vrbové (ďalej len „prevádzkovateľ“) nám na účel tohto výberového konania poskytujete osobné údaje obsiahnuté v životopise, motivačnom liste a dotazníku. Ako prevádzkovateľ, ktorý získava osobné údaje priamo od dotknutej osoby, sme na základe článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 povinní poskytnúť Vám nasledujúce informácie:
a) osobné údaje spracúva iba prevádzkovateľ,
b) spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679,
c) osobné údaje nebudú poskytnuté iným príjemcom,
d) osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania a ďalších 12 mesiacov po jeho ukončení; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú nadväzne využívané na pracovnoprávne účely,
e) dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcich sa dotknutej osoby, právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo namietať proti spracúvaniu, právo na prenosnosť údajov, ako aj právo podať sťažnosť dozornému orgánu,
f) poskytnutie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679; neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní,
g) osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania v zmysle článku 22 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679.
Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie (SOU, SOŠ) so zameraním na elektrotechniku
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci
- analytické a logické myslenie
- pozitívny prístup k práci, záujem o elektrotechniku
- práca vhodná aj pre absolventov, prax vo výrobnej prevádzke výhodou

Semikron Danfoss je svetový technologický líder v oblasti výkonovej elektroniky. Naša ponuka produktov zahŕňa polovodičové zariadenia, výkonové moduly, modulové zostavy a systémy.

Semikron Danfoss je rodinný podnik, ktorý vznikol v roku 2022 spojením spoločností SEMIKRON a Danfoss Silicon Power. Zamestnávame viac ako 3500 ľudí v 28 pobočkách po celom svete. Naša globálna pôsobnosť s výrobnými závodmi v Nemecku, Brazílii, Číne, Francúzsku, Indii, Taliansku, na Slovensku a v Spojených štátoch amerických zabezpečuje bezkonkurenčné služby pre našich zákazníkov a partnerov.
Ponúkame viac ako 90 rokov kombinovaných skúseností v oblasti výroby výkonových modulov v rôznych puzdrách, inovácií a aplikácií pre zákazníkov – čo z nás robí špičkového partnera v oblasti výkonovej elektroniky.

Semikron Danfoss pôsobí na Slovensku od roku 1999 a od svojho založenia od roku 2012 sa zaoberal výrobou nízkovýkonových polovodičových usmerňovačov. Od roku 2005 bol výrobný sortiment rozšírený o výrobu polovodičových výkonových modulov. Konečnými odberateľmi výrobkov sú mnohé odvetia priemyslu, ako napríklad riadenia výkonových elektromotorov, získavanie energie z obnoviteľných zdrojov, záložné zdroje energie, automobilový priemysel, dopravné manipulačné zariadenia, stavebné a banské stroje.

Semikron Danfoss - Dokonalý partner vo výkonovej elektronike

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3919713  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac