Účtovník junior

Semecs, s.r.o.

Semecs s.r.o., Hlavná, Vráble, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacMzda je stanovená s prihliadnutím na skúsenosti záujemcu o prácu. Práca je vhodná aj pre uchádzača absolventa bez pracovných skúseností ale s ekonomickým vzdelaním.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovávanie dodávateľských faktúr
Spolupráca s oddelením nákupu
Účtovanie skladových zásob
Asistencia pri ad-hoc reportingu
Vedenie podvojného účtovníctva

Do nášho kolektívu hľadáme junior účtovníčku (účtovníka) aj bez praxe, všetko vysvetlíme a nového kolegu zaučíme, rozhodujúca je chuť sa učiť a zodpovedne pracovať. Požaduje sa ideálne stredoškolské ekonomické vzdelanie. Práca je na celý úväzok (prípadne zo začiatku možné dohodnúť aj skrátený pracovný čas). Flexibilná pracovná doba s prítomnosťou na pracovisku medzi 9.00-15.00. Miesto práce: Vráble, priemyslený park. Sme skvelý kolektív v rastúcej medzinárodnej spoločnosti a poskytujeme perspektívu dlhodobej komplexnej práci v účtovnom oddelení.

Profesijný životopis poslať mail, kontaktovať budeme uchdázačov, ktorí spĺňajú predpoklady pre výkon pozície. Predpokladaný termín pre zaslanie životopisov je do 8. júna 2023.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

internet a word - Mierne pokročilý
Fakturácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť a dôslednosť, ochota učiť sa

Spoločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.
Od mája 2021 je spoločnosť členom skupiny SERO, Nemecko.
Vízia:
S vášňou prinášame produkty do života pre lepšiu budúcnosť
Poslanie:
V dôveryhodnej rovnováhe s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami poskytujeme pokročilé elektronické výrobné služby, využívajúc inovatívne výrobné technológie, dosahujúc trvalo udržateľný rast a najvyššiu úroveň kvality.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4586962  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac