Výrobný manipulant /flyman

Semecs, s.r.o.

Miesto práce
Semecs s.r.o., Hlavná, Vráble
1 015 EUR/mesiacZákladná mzda je stanovená pre pozíciu junior. K základnej mzde prináleží mesačný dochádzkový bonus 50€ a príplatok za zmenovosť vo výške 60€. Ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce. Mesačný hrubý príjem zamestnanca je od 1340€ po pripočítaní všetkých príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Zásobovanie výrobných liniek materiálom
2) Príprava a odstrojovanie výrobných liniek
3) Správa materiálu na výrobných linkách (zaskladnovanie materialu)
4) Dohľad nad udržiavaním 5S + ochrany zdravia a majetku
5) Odvádzanie finálnych výrobkov z výrobných liniek do vyhradeného priestoru
6) Správa nového materiálu (vytváranie nových lokácii, skladovanie ...)
7) Riadenie opráv repasáží v súvislosti so zabezpečením dokončenia plánovanej objednávky
8) zodpovednosť za počítanie a vracanie nepotrebneho materiálu v produkcii do skladu

Pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti,
- príspevok na dopravu do zamestnania obidve cesty
- dochádzkový bonus 50€ mesačne
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (III. pilier)
- príspevok na kultúrne a športové podujatia podľa vlastného výberu
- mimoriadny príspevok na stravu 2krát ročne
- letná a zimná odmena
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- mesačný príspevok na nákup potravín 40€ netto

Informácie o výberovom konaní

Pošlite svoj profesijný životopis a nejaký motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

samostatnosť a zodpovednosť, výkon práce na 4 zmeny.

Spoločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.
Od mája 2021 je spoločnosť členom skupiny SERO, Nemecko.
Vízia:
S vášňou prinášame produkty do života pre lepšiu budúcnosť
Poslanie:
V dôveryhodnej rovnováhe s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami poskytujeme pokročilé elektronické výrobné služby, využívajúc inovatívne výrobné technológie, dosahujúc trvalo udržateľný rast a najvyššiu úroveň kvality.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4576617  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 015 EUR/mesiac